Звіт ПКП «Тепломережі»

інформація щодо фінансово-господарської діяльності підприємства 9 місяців 2022р.

Економічні показники:

по результатам9 місяців 2022 року

ПКП « Тепломережі» отримало збитоку розмірі 6 697,0 тис.грн..

З урахуванням фактичної оплати абонентів – підприємство недоотримало за 9місяців 2022 року3 094,0 тис.грн.

Всього запо всім послугам за 9місяців 2022 року:

Витрати                                                          99 467,0тис.грн.

Нараховано за послуги                                 90 635,0 тис. грн.

Інші доходи                                                       2 135,0 тис.грн.

Фактично сплачено                                       87 541,0 тис. грн. (97%)

Недоотримано підприємством                     3 094,0 тис. грн.

Збиток                                                             6 697,0  тис. грн.

Фонд оплати праці за 9місяців 2022 року                       20 062,9 тис.грн.

у т. ч. на адміністративно-управлінський персонал         3 601,5 тис. грн.

Середньооблікова чисельність працюючих                       187чол.

у т. ч. на адміністративно-управлінський персонал         23чол.

Середня заробітна плата по підприємству                        11921 грн.

у т. ч. на адміністративно-управлінський персонал         17 399 грн.

Фактична чисельність працюючих станом на 01.10.2022 р. – 170чол.

Згідно штатного розпису на 01.10. 2022 р. – 171чол.

на 01.12. 2022р. – 225чол.

Розрахунки ПКП «Тепломережі» за енергоресурси,

виплата заробітної плати,сплата податків,

оплата постачальникам:

Станом на 01.11.2022 року підприємство має заборгованість за: спожиту електроенергію, розподіл природного газу, за спожитий природний газ, а саме:

• По ТОВ "УКР ГАЗ Ресурс" заборгованість складає 1 151,0тис.грн. за спожиту електроенергію,

•  АТ"Харьковгаз"  заборгованість складає 3 757,2тис.грн. за розподіл природного газу,

• ГК "Нафтогаз Трейдинг"заборгованість складає 15908,0тис.грн. за спожитий природний газ, спожитий у 2021-22р.)

• НАК «Нафтогаз України»  заборгованість 38.3 млн.грн.(заборгованість за 2020-21рр.)

Крім того, підприємство вимушено реалізовувати комунальні послуги за вартістю, яка є нижчою, ніж економічно обґрунтована, а також виконувати під час військового стану вкрай важливу соціальну функцію з теплопостачання та водопостачання і водовідведення для населення та бюджетних організацій.

Підприємством розрахований розмір некомпенсованої  різниці  в тарифах на 1.10.2022р. Вона складає 11 280 367,0 грн.

Заборгованості по виплаті заробітної плати, оплати за придбані матеріали та паливо не має. Але, є заборгованість по податкам в бюджет, відповідно до рішення ГУ ДПС у Харківській області – розглянуто заява ПКП “Тепломережі” та прийнято рішення щодо неможливості своєчасного виконання платником податків свого податкового обов’язку.

Розрахунки абонентів з ПКП «Тепломережі»

Рівень розрахунків абонентів за послуги теплопостачання на 01.11.2022р.складав 86,7% заборгованість споживачів послуги складає 65599.3 тис.грн. в т.ч.:

населення 67 437.4 тис.грн.,

бюджетні установи –переплата 2 549 тис.,

інші споживачі -710 тис.грн.

Рівень розрахунків  абонентів за послуги водопостачання та водовідведення на  01.12.2022р. складає 88.4%. В тому числі:

м.Первомайський 88.3% (борг 12 887 тис.грн.)

с.Ржавчик 100.5% (борг 43тис.грн.)

с.Грушине та с.Караченців  85,4% (борг 134 тис.грн.)

Технічний стан підприємства

Не зважаючи на складну ситуацію з постачанням матеріалів та палива, невідповідністю тарифу економічно обґрунтованому – підприємство в повному обсязі підготувалось до опалювального сезону та виконує свої функції.

В 2022році підприємством придбано та замінено:

- сталевих труб на суму 790 тис.грн.,

-запірної арматури та фітінгів на суму – 450 тис.грн.

Замінено стару автоматику керування насосним обладнанням на всіх каналізаційних насосних станціях.

Влітку виконаний ремонт більшої частини покрівель адміністративних та виробничих будівель підприємства.

Крім щорічного поточного ремонту котельного обладнання, виконано капітальний ремонт п’яти котлів на котельних.

Замінений насос на одній з трьох свердловин.

Власними силами підприємства усунуті наслідки влучання ракети на територію очисних споруд: відновлені вікна, покрівля, цегляна кладка. Також оперативно був  відновлений водопровід в районі влучання ракети на території міста.

Виконані поточні ремонти систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення для стабільної роботи в зимовий період, оперативно усуваються аварійні ситуації що періодично виникають через значний термін експлуатації обладнання та екстремальні умови експлуатації теплових мереж та котельного обладнання(постійні зупинки-пуски через відсутність електроенергії).

Постачання послуг теплопостачання, водопостачання та водовідведення здійснюється  постійно з  тимчасовими обмеженнями через аварійні зупинки енергопостачання.

Директор ПКП «Тепломережі»         Михайло ЧЕРНЯК

Альбом: Звіт ПКП «Тепломережі»
Дата публікації: 09:56 12.12.2022