Відбулась зимова конференція педагогічних працівників

Заступник міського голови Ніна Харченко привітала учасників заходу з прийдешніми святами

Важкі, буремні часи переживає наша країна. Життя українців поділилося на до і після. Щасливе безтурботне життя, змінилося жахом, біллю, переживаннями з вторгненням на територію України рашистської орди. І ми, українці, як ніколи об’єдналися задля Перемоги!
Сьогодні ми маємо розвивати й розвиватися, пізнавати нове і ділитися знаннями, навчати і навчалися, бути міцнішими й зміцнювати спільноту для того, щоб будувати вільне й незалежне майбутнє нашої держави. 4 січня 2022 року, традиційно, відбулась зимова конференція педагогічних працівників Первомайської міської територіальної громади за теми "Навчаючи інши, допомагаємо собі". У конференції взяла участь Н.ХАРЧЕНКО, заступник міського голови, яка привітала учасників з прийдешніми святами і побажала Перемоги та Миру. До освітньої спільноти звернулася А.САДЧЕНКО, начальник відділу освіти, висловила слова вдячності педагогічним працівникам, які, в такі важкі для України часи, продовжують навчати молоде покоління.
О.БІГУН, директор КУ "ЦПРПП", розкрила "Виміри стійкості: особистісний, освітній, системний" та окреслила пріоритети стійкості на 2023 рік.
Під час новорічних свят ми завжди мріємо. До здійснення мрій нас запросв колектив ліцею №5 та презентував відео-ролик "Мрійте-здійсниться".
Простір освітянської взаємодії - це простір обміном досвіду та ознайомлення з цікавими формами та методами дистанційного навчання. Саме так пройшли засідання ТМО вчителів та вихователів. А керівники закладів освіти були запрошені на колегію, де розглядали важливі питання управлінської діяльності.
З матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті КУ "ЦПРПП" за посиланням https://oobigun.wixsite.com/.../%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE...
Все буде УКРАЇНА!
Інформація відділу освіти
Альбом: Відбулась зимова конференція педагогічних працівників