Інформація про видачу гуманітраної допомоги
Інформація про видачу гуманітраної допомоги

Інформація про видачу гуманітраної допомоги

Буде корисно для переселенців та мешканців нашої громади

Шановні переселенці!

З понеділка, 16 січня, в ПК "Хімік" з 9.00 до 12.00 години буде видаватись гуманітарна допомога від Червоного Хреста багатодітним сім'ям з числа ВПО!

Для отримання при собі мати довідку, яка підтверджує статус ВПО та багатодітної родини, а також документ, що підтверджує особу!

 

Шановні жителі громади!

Наступного тижня, з середи 18 січня, в якості гуманітарної допомоги, мешканцям громади, з 1951 року по 1953 роки народження включно, буде видаватись соняшникова олія, з розрахунку 1 літр на людину.

Для отримання даної допомоги при собі необхідно мати паспорт та тару (бажано літрову банку) для зручності розливу. Дякуємо за розуміння! Все буде Україна.

 

До уваги ВПО, що отримують щотижневу продовольчу допомогу (хліб, консерви) в ПК "Хімік".

Через технічні причини цього тижня видачі продуктів не буде.

Вибачте за незручності.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Переглядів: 915
Дата публікації: 14:00 11.01.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>