Відділ культури і туризму розпочав акцію - "Подаруй місту квітку"
Відділ культури і туризму розпочав акцію - \"Подаруй місту квітку\"

Відділ культури і туризму розпочав акцію - "Подаруй місту квітку"

Найближчим часом планується реалізація ще одного проєкту бюджету участі

Звернення начальника відділу культури і туризму Ольги Павлової:  «Шановні Первомайці! Вже скоро почнеться реалізація наступного проекту громадського бюджету участі. Це будуть різні інсталяції, які прикрасять наше місто. Але біля них потрібні квіти. Багато квітів! Будь ласка, допоможіть нам зробити Первомайський квітучим. Принесіть до ПК "Хімік" квіти петунії або троянди. Потрібен також барвінок. Можна принести гроші. Ми плануємо закупити квіти оптом по 5 грн. До речі, учасники групи "Первомайський щоденник" вже зібрали і передали до палацу 640 гр. на придбання квітів.Відділом культури також були придбано і висаджено на клумби більше сотні троянд. Дякуємо усім небайдужим,хто приєднається до цієї акції!

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЗМІНИМО СВІТ НА КРАЩЕ!»

За інформацією відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області та відеоматеріалами ТРК "Надія": https://nadiya.tv/news/pervomaitsi-do-travnevikh-sviat-uporiadkuvali-klumbi/?fbclid=IwAR3x_6OBJvHHS9nT_AuCLaiqjMS2RYcZigJa2uCKu_uHX_daTfT7zBVwO-Y

Альбом: Відділ культури і туризму розпочав акцію - "Подаруй місту квітку"
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/384 | Переглядів: 274Дата публікації: 13:54 04.05.2020
Версія для слабо- зорих