Тризуб як мистецтво: Крок за кроком робимо наше місто кращим

Тризуб як мистецтво: Крок за кроком робимо наше місто кращим

Біля міської ради з’явився герб України

Завдяки своїй графічній простоті тризуб – улюбленець творчих натур, бо може бути легко використаний в оформленні хоч для високих публічних тем, хоч у буденних речах.

Декілька років тому міський голова ініціював квіткове оформлення у вигляді тризубу на схилі біля міської ради. Ідея сподобалась городянам, які зробили не одну світлину з різнобарвним символом держави на зеленому фоні.

Цьогоріч до міського голови звернулась Тетяна Руденко, яка запропонувала ідею прикрасити офіційною емблемою газон біля  міської ради, але вже з фасаду. Микола Миколайович підтримав таку ініціативу та запропонував Тетяні Олександрівні взятись за її організацію й реалізацію власноруч. Основними помічниками стали Роман Федорченко та Руслан Коваленко. Разом вони розробляли проєкт, його візуалізацію, планували його розташування на місцевості та робили ландшафтний дизайн.

Допомагали їм працівники міської ради, які висадили квіти в розкопані лінії тризуба. Тепер залишається почекати, поки квіти приживуться.

Підкреслюємо, що роботи виконані ентузіастами за підтримки міського голови  та власними силами, без залучення бюджетних коштів.

Альбом: Тризуб як мистецтво: Крок за кроком робимо наше місто кращим
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/413 | Переглядів: 454Дата публікації: 11:48 08.05.2020
Версія для слабо- зорих