Розпорядження міського голови №84 від 08.05. 2020 року "Про пом’якшення обмежувальних заходів на території міста Первомайський Харківської області, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"
Розпорядження міського голови №84 від 08.05. 2020 року  \"Про пом’якшення обмежувальних заходів на території міста Первомайський  Харківської області, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2\"

Пам'ятайте, що пом’якшення обмежувальних заходів не скасовує карантину і діятиме за умови забезпечення протиепідемічних та санітарних норм

Відповідно до розпорядження міського голови від 8 травня 2020 року №84 "Про пом’якшення обмежувальних заходів на території міста Первомайський  Харківської області, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

з 11 травня 2020 року відбудеться пом’якшення впливу на економіку обмежувальних заходів, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19

В розпорядженні йдеться про:

"Дозволити роботу за умови забезпечення засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів:

1)Непродовольчих магазинів (в т.ч. торгівля промисловою групою товарів на ринках) : з вимогою присутності не більше 1 відвідувача на 10м2 площі приміщення та з обов‘язковою санітарною обробкою приміщення двічі на день.

2)Перукарень та салонів краси (за попереднім записом та не більше 1 клієнта на кожну послугу одночасно): з вимогою санітарної обробки (або кварцування) робочого місця після кожного клієнта.

3)Кав‘ярень та ресторанів (на виніс): з вимогою санітарної обробки приміщення двічі на день.

4)Парків та скверів: групами не більше двох людей або, якщо з дітьми - двоє дорослих, двоє дітей.

5)Тимчасових споруд (ларьків): із забороною споживання їжі та напоїв на місці.

6)Невеликих виробництв непродовольчих товарів та підприємств побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші): із дотримання вимоги не більше 1 співробітника на 10м2 та не більше 1 клієнта на 10м2.

7)Адвокатських та нотаріальних бюро, аудиторів: з вимогою не більше 1 відвідувача на 10м2 площі приміщення.

8) Музеїв.

9) Бібліотек.

10) Надавачів стоматологічних послуг.

11) Закладів фізичної культури та спорту.

2.Розпорядження набирає чинності з 11 травня 2020 року.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                              Микола БАКШЕЄВ"

Дата публікації: 20:06 08.05.2020