Підсумки фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

«Майстри педагогічної справи презентують»

Протягом лютого – квітня 2020 року відповідно до річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на 2020 рік та наказу Академії від 13.01.2020 № 7 «Про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників був проведений ІІІ Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою: «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи»

Для участі у Фестивалі у всіх номінаціях успішно зареєструвалися 1050 учасників, які представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу.

Найактивнішими учасниками Фестивалю серед освітянської спільноти міст обласного значення стали педагогічні працівники м. Лозової –79 учасників, ІІ місце у м. Куп’янська – 43, м. Люботина – 41 та м. Ізюму – 37 педагогів, на ІІІ-му місці м. Чугуїв – 14 та м. Первомайський – 11 педагогічних працівників.

Результати по містах обласного значення. Серед учасників Фестивалю міст обласного значення найбільше призових місць отримали педагоги м. Лозової – 35, на ІІ місці за кількістю переможців та призерів м. Люботин та м. Ізюм – по 19, ІІІ місце посіли Куп’янськ – 14, м. Чугуїв – 11 і м. Первомайський – 6 призерів та переможців. Переможці та призери фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у 2020 році

І місце - Стоцька О.А., Заболотня С.П., номінація "Управління освітою" (ліцей №5)

ІІ місце - Алейник Т.Є, номінація "Початкова освіта" (ліцей №5)

ІІ місце - Даценко А.О., номінація "Бібліотечна справа" (ліцей №3)