16 травня - День Європи в Україні
16 травня - День Європи в Україні

16 травня - День Європи в Україні

На шляху до європейської інтеграції вже стало гарною традицією відзначення Дня Європи в Україні. Як і в попередні роки, цьогоріч третя субота травня не стала винятком

Шановні первомайці!

Вітаю вас з Днем Європи! Започаткований у Європі як свято єдності, цей день став важливим кроком самоідентифікації України як європейської держави.

Прагнучи бути європейцями, ми залишаємося українцями та шануємо спільні цінності, спільну історію і, що головне, майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власного будинку, власної вулиці, власного міста.

Цього дня бажаю  дружнього та теплого спілкування, здійснення планів і задумів, миру, благополуччя кожній родині.  

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 515
Дата публікації: 08:38 15.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>