Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу за період з 08.05.2020-15.05.2020 року

8 травня з 9.00 на меморіалі «Вічний вогонь» лунала «Книга пам’яті Первомайського району», підготовлена працівниками ПК «Хімік» та музика воєнних років.

Цього дня  група ПК «Хімік» провела онлайн-трансляцію підготовленного вокальною студією «Million voicеs» відео привітання на пісню «Світ без війни» та перегляд відеоролика до Дня пам’яті та примирення. Разом з краєзнавчим музеєм ПК «Хімік» підготував та провів онлайн-трансляцію відео-екскурсії «Подвиг заради життя».

9-го травня впродовж дня група ПК «Хімік» провела онлайн-трансляцію минулорічних концертів Палацу культури до Дня Перемоги.

Працівниками КЗ ПМПК»Хімік» було проведено роботи по благоустрою площі біля ПК «Хімік».

В музичному відділенні та художньому відділі КПСМНЗ  «Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття проводяться дистанційно. Продовжується поточний ремонт підлоги у коридорі музичного відділення. Педагоги та учні КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» приймають участь у конкурсах онлайн, а саме:

Міжнародний конкурс Gold Europe Festival проходив у Чехії дистанційно.

У конкурсі брали участь 1300 учасників. За підсумками членів журі лауреатами

стали:

1. Потапов Лев – 1 місце (викладач Наталя Євдокимова)

2. Іонова Софія – 3 місце (викладач Лариса Корнєєва)

3. Перегудова Олена - 3 місце (викладач Лариса Корнєєва)

4. Литвин Уляна - 3 місце (викладач Лариса Корнєєва)

5. Занадворних Марія – дипломант (викладач Лариса Корнєєва)

Наші викладачі теж змагались за перемогу і фортепіанний дует у складі Тетяни

Трофимової та Наталі Євдокимової посів 2 місце цього конкурсу.

III Всеукраїнський відкритий конкурс – виставка декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки 2020».

Дипломи учасників отримали: Категорія «Аматори та учні»:

1. Алексєєнко Єлізавєта – «номінація» – декоративна композиція (викладач

2. Байов Андрій - «номінація» – образотворче мистецтво (викладач Сергій

3. Безсмельцев Ілля – «номінація» – декоративна композиція (викладач

4. Ель – Хосні Ріма – «номінація» – художній стиль (викладач Сергій

5. Заночкіна Ляля – «номінація» – декоративна композиція (викладач Сергій

6. Колінко Вікторія – «номінація» – декоративна композиція (викладач

7. Кравченко Дар’я – «номінація» – декоративний розпис (викладач Сергій

8. Панова Ксенія – «номінація» – художній стиль (викладач Сергій

9. Переходченко Лада – «номінація» – декоративний розпис (викладач

10. Петрова Катерина – «номінація» – декоративна композиція

11. Половинко Анна - «номінація» – образотворче мистецтво (викладач

12. Помазков Микита – «номінація» – декоративний розпис (викладач

13. Расторгуєва Дар'я – «номінація» – декоративна композиція

14. Рожкова Єлизавета - «номінація» – образотворче мистецтво

15. Федорчук Ірина – «номінація» – декоративна композиція (викладач

Сергій Яржемський).

Лауреати:    категорія «Аматори та учні»:

1. Подгорна Дар`я– «номінація» – декоративний розпис (викладач Сергій

2. Губанова Марина - «номінація» – витинанка (викладач Сергій

3. Скиба Юлія – «номінація» – декоративний розпис (викладач Сергій

4. Черниш Владислав - «номінація» – образотворче мистецтво (викладач

5. Семенченко Артем – «номінація» – декоративна композиція (викладач

Наталя Коршунова)

Протягом минулого тижня працівники Первомайської ЦБС брали участь у  вебінарах від Представництва Європейського Союзу: онлайн-тренінг "Сучасні інформаційні технології", онлайн-тренінг «Ефективна комунікація та ораторське мистецтво», онлайн-тренінг «Волонтерство в Європейському Союзі».

З 12 травня міські бібліотеки  відкрились для обслуговування користувачів. Повернуті читачами книги зі стікерами дати прийняття розміщуються в окремому місці на 14 днів на карантин.

До Дня Європи оформлена книжкова виставка «Харківщина – європейський край» - в центральній бібліотеці для дорослих та підготовлено інформаційний огляд «Знайомтесь: європейська література» - в бібліотеці для дітей.

В центральній бібліотеці продовжується поточний ремонт стін коридору.

До відзначення Дня Європи в Україні співробітники Первомайського краєзнавчого музею підготували віртуальну виставку «Мирна Європа» по Міжнародній виставці «Набат пам'яті», яка присвячена колишньому в'язню чотирьох нацистських таборів, жертві нацистських переслідувань - Паюку Карлу Івановичу. Виставка є результатом творчої співпраці Первомайського краєзнавчого музею та «Центру дослідження історії порохового заводу Лібенау» (Німеччина). Ця виставка унікальна тим, що створена за розповідями і спогадами свідка подій, які відбувалися під час Другої світової війни К.І.Паюка. Він пройшов у своєму житті багато нелегких випробувань: втрату рідного дому, голод, жах ув'язнення в 4-х нацистських таборах (трудовому, каральному в Лібенау, концтаборі Ноєнгамме, Зальцгиттер-Дрютте і таборі смерті Берген-Бельзен).

Продовжуються підготовча робота по формуванню нових виставкових залів.

Начальник відділу культури і туризму                        Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Дата публікації: 10:23 15.05.2020