Звіт відділу культури і туризму

Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу з 18.05 по 22.05.2020 року

До Дня вишиванки зразковий ансамбль танцю «Карусель» Палацу культури «Хімік» запустив челендж вишиванка_карусель. Для участі треба було зробити фото або відео у вишиванці або з елементом орнаменту в одязі та з вінком в руках і виставити будь-де у Фейсбук з хештегом вишиванка_карусель.

З 15 по 20 травня проходив VІ Всеукраїнський онлайн-конкурс читців художнього слова «Білі конвалії», заснований Харківською державною академією культури, факультетом театрального мистецтва, кафедрою майстерності актора. Співорганізаторами конкурсу є Харківський державний академічний театр ім. Т.Г.Шевченка, Харківський академічний театр музичної комедії, Харківський театр для дітей та юнацтва. Честь міста Первомайський і Палацу культури «Хімік» впевнено відстоювали Мирослава Стороженко, Дарина Стороженко, Ярослав Носов та Віталій Альохін – актори народного театру «Сучасник», керівник Наталя Денисова. Результати конкурсу будуть оголошені пізніше.

Відділом культури і туризму  та Палацом культури «Хімік» розпочато ремонт хореографічного кабінету №27. Наразі відшліфовано підлогу від старої фарби. Попереду – заміна старих дерев’яних вікон на склопакети та оздоблення стелі та стін.

Минулого тижня працівники бібліотек продовжили навчання в онлайн-тренінгах від Представництва Європейського Союзу та взяли участь в онлайн-конференції з презентації проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» (нова редакція). Відновлено обслуговування користувачів бібліотек з дотриманням санітарних норм.

20 травня відбулась зустріч зі спеціалістами Центру денного перебування для дітей та підлітків «Компас» БФ «Благо» з профілактики вживання психоактивних речовин та проведено онлайн-квест «Наркотики не моя тема». В центральній бібліотеці відкрито виставку рушників під назвою «Стелися, доле, Україні рушниками!».

Продовжується фарбування стін коридору бібліотеки.

В музичному відділенні та художньому відділі КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття проводяться дистанційно. Продовжуються роботи по укладці керамогранітної плитки підлоги в коридорі музичного відділення. Почався 1 етап підготовчих робіт для фарбування стін.

Учні музичного відділення Первомайської дитячої школи мистецтв брали участь в  Міжнародному конкурсі – фестивалі «Сузір`я Святогір`я-GOLD EUROPE», який  проходить за сприянням Міністерства культури Чехії та регіонального Українського центру культурних досліджень міністерства культури України.

За підсумками членів журі лауреатами стали:

- Ансамбль скрипалів «Веселі смички» - 1 місце (кер. Галина Маркатова,

концертмейстер Наталя Євдокимова);

- Потапов Лев - 2 місце (викл. Наталя Євдокимова);

- Єгіазарян Моніка - 3 місце (викл. Тетяна Трофимова).

Лауреати І, ІІ, ІІІ ступеню нагороджуються безкоштовною участю у фіналі конкурсу в Попраді, Словакії або Празі, Чеська Республіка.

До Дня вишиванки у Первомайському краєзнавчому музеї представлені виставки:

«Етнографія краю» - предмети побуту 19-поч.20 ст.; «Таланти Первомайщини» - творчі

роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Вишиванка – виріб глибоко символічний і багатозначний. Традиція прикрашати одяг вишивкою пройшла крізь століття, вона актуальна і в наш час, тому що покращує естетичний вигляд одягу, надає йому різноманітність, можна сказати, виховує художній смак людини.

Начальник відділу культури і туризму Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/476 | Переглядів: 352Дата публікації: 10:11 22.05.2020
Версія для слабо- зорих