«Партиципація»
 «Партиципація»

«Партиципація»

Партиципуймося, бо ми того варті!, або чому ми увійшли в Асоціацію учасницького розвитку громад?!

Для декого слово «партиципація» ще є щось незвідане, але то не для нашого міста! Партиципаторні практики, які є інструментом та можливістю взаємодіяти «владі» і «громаді», давно не нові для Первомайського. Завдяки ним Первомайська міська рада котрий рік поспіль успішно реалізує проєкти «Громадського бюджету».

І Асоціація учасницького розвитку громад стає ще одним інструментом для зміни «правил гри» та переконує громадськість впевнено заявляти про свої інтереси та їх реалізовувати.
Так, 11 січня 2020 року в м. Дніпро відбулись установчі збори, де було прийнято рішення про створення нової Асоціації учасницького розвитку громад. Також, семи учасниками-засновниками, серед яких наше місто Первомайський, було затверджено статут, обрано голову та членів правління, призначено виконавчого директора, обговорено цілі і завдання.
Мета організації - обмін досвідом та думками не лише громади та влади в окремих містах, а і обмін між членами Асоціації. Сама ідея створення Асоціації партиципативних громад уже дуже зацікавила зарубіжних партнерів, які із задоволенням теж будуть обмінюватися з нами досвідом та переймати наш.
Засновники Асоціації: м.Первомайський, м. Енергодар, Сєвєродонецьк, Широківська ОТГ, Нововодолазька ОТГ, Чернігівська ОТГ і Томаківська ОТГ.

Альбом:  «Партиципація»
Переглядів: 257
Дата публікації: 17:21 13.01.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Оголошення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних   21.01.2021
План роботи відділу на 2021 рік   21.01.2021
До уваги платників податків та зборів! Реквізити рахунків для зарахування надходжень до місцевого бю   21.01.2021
Звіт про базове відстеження результативності проєкту рішення Первомайської міської ради "Про затверд   19.01.2021
Рішення Первомайської міської ради від 29.12.2020 року "Про затвердження Положення про житлову коміс   16.01.2021
Склад житлової комісії з обліку ВПО та надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПО при   16.01.2021
Про затвердження фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб   16.01.2021
Оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 22,7   16.01.2021
Рішення Первомайської міської ради "Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору суб’єктів о   16.01.2021
Переліки обєктів І та ІІ типів, які пропонуються для оренди на 2021 рік   16.01.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>