Як досягти цілісного інтегрального здоров\

Онлайн-зустріч згуртувала однодумців. Нещодавно відбулася онлайн-зустріч, присвячена надзвичайно важливому питанню: як досягти цілісного інтегрального здоров'я та розвитку особистості, сім'ї та громади.

Голова правління ГС «Рух людяності» Валентин Генріхович Підвисоцький ініціював цю зустріч, аби об'єднати зусилля всіх зацікавлених у розв'язанні цієї проблеми людей.

Спільними зусиллями до кращого життя

У дискусії взяли участь представники Університету сучасних знань, товариства «Знання», загальнонаціональної партнерської платформи «Місія здоров’я», а також представники влади, відповідних установ та організацій Первомайської МТГ.

"Первомайська МТГ – громада людяності"

Нагадаємо, що раніше в Первомайській громаді відбулася презентація проекту «Первомайська МТГ – громада людяності» й був підписаний меморандум про співпрацю між Первомайською громадою та ГС «Рух людяності». Протягом двох місяців проводили консультації з управліннями міськради, комунальними підприємствами, громадськістю й визначили 11 стратегічних проектних напрямків розвитку екосистеми.

Головна мета проекту – створення екосистеми, цілісної й комплексної інтегральної реабілітації постраждалих від війни та забезпечення цілісного здоров'я жителів Первомайської громади.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити наше життя кращим!

Альбом: Як досягти цілісного інтегрального здоров'я та розвитку особистості, сім'ї та громади?
Дата публікації: 10:11 21.03.2024
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024