Технічні помилки є частим явищем під час заповнення декларацій.
Технічні помилки є частим явищем під час заповнення декларацій.

Технічні помилки є частим явищем під час заповнення декларацій.

Розуміємо, що деякі декларанти стикаються з певними труднощами під час подачі декларацій

На сторінці “Технічна допомога в роботі з реєстрами НАЗК” (https://bit.ly/3wNOzom) в НАЗК зібрали найпоширеніші помилки та шляхи їх вирішення. 

Якщо у вас залишились питання технічного характеру під час роботи з Реєстром декларацій, ви можете надіслати повноекранний скріншот помилки з описом на пошту support@nazk.gov.ua.

????️Нагадуємо, якщо ж помилку у поданій декларації все таки було допущено, ви зможете подати виправлену лише один раз протягом 30 днів. (https://wiki.nazk.gov.ua/4156/)

Не баріться! До кінця кампанії декларування за 2023 звітний період залишилось 3 дні.

➡️ Подати декларацію. (https://public.nazk.gov.ua/) 

Важливо❗️Працівники, які нещодавно звільнися з публічної служби, мають пересвідчитись, що подали щорічні декларації та декларації після звільнення за відповідні звітні періоди.


Ситуативні кейси за посиланням (https://bit.ly/49Omo7e) допоможуть вам.


Нагадуємо, що отримати додаткову консультацію можна, звернувшись до уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, утвореного (визначеного) відповідно до ст. 13-1 Закону (в установі, де Ви працюєте), або до Уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції апарату Первомайської міської ради Харківської області: проспект Незалежності, 1, кабінет №13, м.Первомайський, Харківська обл., 64102, тел./факс (05748)3-10-10, e-mail: pervomradaantycor@gmail.com), а також направивши офіційного листа на електронну пошту info@nazk.gov.ua або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94.

Відповіді на найпоширеніші технічні питання роботи з Реєстром декларацій розміщені за посиланням.
 

 
#Декларуйся #Декларування2023 #ДекларуванняОМС
Переглядів: 579
Дата публікації: 16:19 28.03.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>