26 квітня: Пам'ятаємо Чорнобиль.
26 квітня: Пам\

26 квітня: Пам'ятаємо Чорнобиль.

Звернення міського голови Миколи Бакшеєва

Шановна громадо!

26 квітня весь світ відзначає Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф, який також відомий як Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу.

Цей день – це трагічна річниця однієї з найжахливіших катастроф в історії людства – аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року вибух реактора на станції спричинив викид у довкілля величезної кількості радіації, що призвело до загибелі тисяч людей, а також до масштабного забруднення довкілля.

Ціною власного життя тисячі людей – рятувальники, пожежники, військові, медики – кинулися на ліквідацію наслідків аварії.

Їхні героїчні дії зупинили поширення радіації та врятували мільйони життів.

Сьогодні ми схиляємо голови перед подвигом чорнобильців-ліквідаторів.

Їхня самопожертва – це символ мужності, самовідданості та безмежної любові до людей.

Ми ніколи не забудемо подвиг цих героїв.

Вічна пам'ять загиблим!

Живим – здоров'я та довгих років життя!

Міський голова Микола Бакшеєв

 

Переглядів: 71
Дата публікації: 06:48 26.04.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>