Щодо оформлення трудових відносин
Щодо оформлення трудових відносин

Щодо оформлення трудових відносин

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що кожен громадянин повинен вимагати від роботодавця тільки легального оформлення трудових відносин

 

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що кожен громадянин повинен вимагати від роботодавця тільки легального оформлення трудових відносин - це забезпечує право на зарахування періоду роботи до страхового стажу для обчислення пенсії, отримання матеріальної допомоги у випадку безробіття, компенсації тимчасової непрацездатності, оплачуваної відпустки, тощо. 

Відповідно до норм Податкового кодексу України фактичні перевірки здійснюються контролюючими органами за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об'єктів права власності такого платника, у тому числі, на дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Фактична перевірка здійснюється за наявності підстав, передбачених п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України та без попередження платника податків (особи).

Деклараційна кампанія 2024: Порядок оподаткування спадщини

Переглянути відеоролик можна за посиланнямhttps://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/777228.html

Переглядів: 64
Дата публікації: 11:27 25.04.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>