Енергетичний менеджмент
Енергетичний менеджмент

Енергетичний менеджмент

Важливе завдання для громади

В рамках дводенного візиту 17 січня консультанти проєкту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Клаус Хоппе та Андрій Барулін разом з першим заступником міського голови Антоном Орєховим відвідали дошкільний навчальний заклад №17 та освітній заклад №7.

Використовуючи набір для енергоменеджера, було проведено експрес-енергоаудит за допомогою реєстратора температури і вологості, тепловізійного пірометра та люксометра.
Гості побували і в теплих приміщеннях, де вдалось за допомогою енергозберігаючих заходів досягти комфортної температури для перебування дітей, а також оглянули кімнати, де ще треба над цим попрацювати.
Під час зутрічі консультанти розповіли про свій досвід роботи у напрямку розвитку енергоменеджменту та дали практичні рекомендації щодо енергозбереження.

 
 
Альбом: Енергетичний менеджмент
Переглядів: 163
Дата публікації: 18:15 17.01.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>