ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 09 червня 2020 року Первомайський № 104
	ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
	 ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 09 червня   2020 року                           Первомайський                                          № 104

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 25.05.2020 року №96 «Щодо продовження карантину та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Первомайський Харківської області»

Відповідно постанови  Кабінету Міністрів України від 20 травня  2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» ( зі змінами від 03.06.2020р.№435 ПКМУ №435), рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області  від 05.06.2020 року №14, враховуючи вимоги до протиепідемічних заходів при послабленні карантину,затверджені постановами Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №№14,15; від 09.05.2020 №№№№№16,17,18,19,20; від 16.05.2020 №22; від 21.0.2020 №№№ 23,24,25, з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення  коронавірусної хвороби (COVID-19),  на території  міста Первомайський  Харківської області , керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Внести зміни  до розпорядження міського голови  від 25.05.2020 року №96 «Щодо продовження карантину та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Первомайський  Харківської області», а саме :

1.1. Пункт 5 викласти   в такій редакції:

«5. Дозволити з 05 червня 2020 року:

5.1. Проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

5.2. Діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів, відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно

5.3. Особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції..

5.4 Діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

5.5. Інші види діяльності визначені постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392».

2. У зв’язку з  внесеними змінами  підпункт 5.2 пункту 5  розпорядження міського голови від 25.05.2020 року № 96 «Щодо продовження карантину та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Первомайський  Харківської області» вважати пунктом 6;пункти 6-10 вважати пунктами 7-11 відповідно.

3. Організацію контролю  за виконанням  цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніну ХАРЧЕНКО та керуючого справами виконавчого комітету Первомайської міської ради Дениса КОВАЛЕНКА.

4. Загальний контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                   Микола БАКШЕЄВ

Дата публікації: 08:24 11.06.2020