Про отримання ФОП допомоги по частковому безробіттю
Про отримання ФОП допомоги по частковому безробіттю

Про отримання ФОП допомоги по частковому безробіттю

27 квітня цього року Урядом прийнято рішення щодо надання 4,7 млрд. грн для виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Окрім фізичних підприємців - одноосібників, допомога надається роботодавцям, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином - суб’єктам малого та середнього бізнесу, які мають від 1 до 250 найманих працівників.

Станом на 15 червня до центрів зайнятості:подано понад 34 тис. пакетів документів (з них 16 тис. від ФОПів без найманих працівників). Загалом, вже прийнято більше 14 тис. позитивних рішень для здійснення виплат більш ніж 125 тис. працівників. На виплати допомоги по частковому безробіттю спрямовано 415,1 млн. грн.
На виплату допомоги безробітним, які перебувають на обліку в в службі зайнятості, додатково виділено майже 3 мільярди гривень на виплату допомоги по безробіттю.

Для того, щоб отримати допомогу, треба звернутися до центру зайнятості за місцемсплатиєдиноговнескуупродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності та подати необхіднийпакет документів. Обов’язковою умовою для оформлення допомоги є сплата ЄВ за 6 місяців, які передували зупиненню чи скороченню діяльності. Допомога по частковому безробіттю не оподатковується.Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності + впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Переглядів: 277
Дата публікації: 09:49 16.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>