Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі «Super Art 2020»
 Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі «Super Art 2020»

Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі «Super Art 2020»

Організаторами фестивалю – конкурсу є Міністерство культури та інформаційної політики України, Харківська державна академія культури і Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар–птиця»

Конкурс  сприяє становленню та розвитку національної культури і духовності дітей та молоді. Єднання західних та східних регіонів України. Підтримка талановитих соціальних дітей. Формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, хореографічного, театрального та інструментального мистецтва. Сприяння розвитку сучасних напрямів та жанрів. Співробітництво творчих колективів з ведучими спеціалістами, відомими викладачами і діячами мистецтва. Підвищення професійної майстерності та кваліфікації виконавців і керівників творчих колективів. 

Харківські організатори дистанційного міжнародного багатожанрового конкурсу «Super Art 2020» визначили переможців.

Цьогоріч проводилось онлайн голосування за кращого вокаліста у кожному блоці, який набрав найбільшу кількість лайків на каналі.

Наша землячка Маша Приходько, яка взяла участь у II Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Super Art 2020",  стала лауреатом І ступеня.

Вітаємо талановиту дівчинку та наставника з перемогою!

За матеріалами Фейсбук-сторінки Маргарити Носової

Альбом:  Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі «Super Art 2020»
Альбом:  Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі «Super Art 2020»
Альбом:  Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі «Super Art 2020»
Переглядів: 965
Дата публікації: 14:18 17.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>