Засідання виконавчого комітету

22.01.2020 року у малій залі виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету

На ньому заслухали інформацію відділу освіти «Про вартість харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти м. Первомайський у 2020 році». Ключовими моментами в якому було те, що в шкільних закладах освіти міста всі учні 1-4 класів харчуються безкоштовно і вартість такого харчування складає - 4,00 грн., також, безкоштовно харчуються учні пільгових категорій 4-11 класів (із числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, учні із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям», діти з інвалідністю, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах). Вартість їх харчування на особу складає – 12.00 грн. Учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками бойових дій АТО – 6,00 грн.
Середня денна вартість харчування дітей закладів дошкільної освіти у 2020 році становитеме:
- віком від 1 року до 3 - 23,45 грн;
- віком від 4 років до 6 - 32,00 грн.
Лозовський Олександр – начальник відділу житлово-комунального господарства, звітував про організацію проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Первомайський, що проводиться щорічно. З цього приводу було затверджено конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Первомайський та положення про її діяльність.
Кравченко Віктор – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, режимно-секретної та мобілізаційної роботи, доповів про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, організаціях міста Первомайський в 2019 році та завдання на 2020 рік. Головуючий на виконкомі перший заступник міського голови Антон Орєхов зазначив, що: «Мобробота на підприємствах міста ведеться задовільно. Як і будь-де є «відмінники» з цього питання і є ті, хто взагалі її ігнорує. Проте, міська влада сподівається на діалог з підприємцями міста з цього приводу та на покращення результатів».
Серед інших планових питань були прийняті рішення про передачу квартир у приватну власність (приватизацію квартир), про зміну договорів найма квартир, щодо захисту прав дітей, звернення громадян з питань будівництва, архітектури та земельних відносин та інші планові питання.
Наприкінці засідання міський голова Микола Бакшеєв привітав всіх з Днем Соборності України.

Альбом: Засідання виконавчого комітету
Дата публікації: 20:44 22.01.2020
Нові та оновлені сторінки
Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про з   19.10.2020