Сесія міської ради 25.06.2020

Перед початком сесії міський голова Микола Бакшеєв нагадав присутнім про вимоги карантину та необхідність дотримання соціальної дистанції

На розгляд чергової  сесії  міської ради були винесені питання про зміни в місцевому бюджеті, встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, подовження дії рішення щодо місцевих зборів на території міста, встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності –фізичних осіб, встановлення ставок та пільг із  сплати земельного податку на 2021 рік.

В цьому році в частині ставки податку для земель громадської забудови вирішено, що ставки податку для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури  будуть складати для юридичних осіб – 1,000, для фізичних осіб – 1,000.

Депутати внесли зміни до Програми розвитку культури м. Первомайсъкий на 2019-2023 та вирішили виділили:

- на проведення всеукраїнського конкурсу виконавців естрадної пісні «Золота осінь»  24 тис. грн.,

-захист звання «зразковий» колективу «Карусель» 15тис. грн.

-підтвердження  звання «народний» колективу хорового колективу 10 тис. грн.

-придбання сценічних костюмів для зразкового ансамблю «Карусель» 30,0 тис. грн.

-придбання газонокосарки   на суму 18,5 тис. грн.

-придбання теплолічильників для бібліотеки та краєзнавчого музею по 18 тис. грн.

Рішенням сесії до Програми економічного і соціального розвитку м.Первомайський на 2020 рік були внесені такі зміни:

-на співфінансування з місцевого бюджету до субвенції з державного бюджету на придбання нового обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти буде виділено 415,800 тис.грн;

-коригування проєктно-кошторисної документації по проєкту «Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу Первомайський ліцей №7  -  31,050 тис.грн.;

-експертиза кошторисної частини проєкту «Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу Первомайський ліцей №7  - 5,000 тис.грн.

На придбання меблів для навчальних кабінетів початкової школи (кошти залишку освітньої субвенції) - 141,713 тис.грн.

Депутати вирішили передати безкоштовно транспортні засоби комунальної власності територіальної громади м. Первомайський з балансу Первомайського комунального виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на баланс Первомайського комунального підприємства «Тепломережі» та закріпити їх за підприємством на праві господарського відання.

Було затверджено перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності, які підлягають приватизації  у цьому році; визначені об’єкти землеустрою для формування земельних ділянок комунальної власності, які плануються для винесення на аукціон; встановлені поточні індивідуальні технологічні нормативи  використання питної води в м. Первомайський.

Крім цього були вирішені питання щодо землеустрою та містобудівництва.

В розділі «Різне» слово взяв депутат Іван Спіров, який поставив питання щодо передачі майна школи №4 та подальшого працевлаштування вчителів цього освітнього закладу. На ці питання відповідь надала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко.

Альбом: Сесія міської ради 25.06.2020
Дата публікації: 15:02 25.06.2020