УВАГА! Стерилізація тварин
УВАГА! Стерилізація тварин

УВАГА! Стерилізація тварин

3, 4, 5 липня (пт-сб-нд) в м Первомайський приїдуть лікарі Харківської ветеринарної клініки "SOS" з метою стерилізації собак і кішок за міською програмою ОСББ.

Даний захід буде проводиться в Пункті стерилізації та тимчасової перетримки тварин, який розташований на території ЦРЛ, (колишня пральня за недобудованою поліклінікою) за участю БО "БФ захисту тварин" Мій ласкавий і ніжний друг". За більш детальною інформацією можна звертатися за тел. 097 635 9071 (Марина).

Давайте будемо відповідальні за своїх вихованців!

 

Переглядів: 593
Дата публікації: 08:33 30.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>