Мінрегіон не підтримав створення Біляївської ОТГ на території Первомайського району
Мінрегіон не підтримав створення Біляївської ОТГ на території Первомайського району

Мінрегіон не підтримав створення Біляївської ОТГ на території Первомайського району

27.01.2020 року у м. Київ в Міністерстві розвитку громад та територій України пройшли додаткові консультації зі створення перспективних планів формування громад Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Харківської областей.

Презентували проєкти облдержадміністрації. Висловити свою позицію щодо перспектив створення ОТГ в Мінрегіон запросили міських голів та голів вже існуючих ОТГ.

Первомайський міський голова Микола БАКШЕЄВ зазначив, що підтримує об’єднання спроможної громади на території Первомайського району. Інших же представників Первомайщини, які до теперішнього часу не створили об’єднані територіальні громади, Микола Миколайович запрошує до складу Первомайської ОТГ.
Наразі Мінрегіон не підтримав створення Біляївської ОТГ на території Первомайського району.
Нагадаємо, що консультації зі створення перспективних планів формування громад областей розпочалися у грудні минулого року.
Як відомо, 20 грудня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019. Закон передбачає зокрема, що об’єднання громад надалі відбуватиметься виключно за перспективним планом.
За матеріалами: https://decentralization.gov.ua/news/12094

Альбом: Мінрегіон не підтримав створення Біляївської ОТГ на території Первомайського району
Переглядів: 169
Дата публікації: 21:13 28.01.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>