Наш дім – наша власність
Наш дім – наша власність

Наш дім – наша власність

Як зацікавити та навчити первомайців бути справжніми власниками свого будинку?

І це стосується не тільки приватних будинків, а і багатоквартирних. Роками за нас хтось вирішував питання ремонту покрівель, утеплення, утримання мереж, фарбування під’їздів.

Як донести городянам, що вони повинні бути господарями в своєму домі? Де знайти ініціативних людей?
Виявилось, що це є проблемою у нашому місті. На запрошення зустрітись з експертами проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) відгукнулись тільки троє первомайців.
Саме для них і було проведено обговорення з питань, які їх хвилювали.
Перший заступник міського голови Антон Орєхов сказав, що міська влада неодноразово виступала ініціатором проведення консультацій та роз’яснювальних заходів, надавала інформаційні матеріали. Все це мало дуже незначний ефект, тому відтепер «ми буде працювати тільки з мешканцями, зацікавленими в створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».
Найбільше пощастило мешканцям будинків №17 (4 м-н), №5 (3-н), №3 (вул.Світанкова), бо саме представники цих будинків прийшли на зустріч.
Людей цікавило, не тільки як після створення ОСББ вони зможуть впливати на утримання підвалів і горищ, утеплення труб, а і як буде захищати їх закон? Чи багато буде контролюючих органів?
На всі ці та інші питання і відповіли запрошені експерти, представники АТ «Ощабанк» та управляючої компанії КП «Жилсервіс»

Альбом: Наш дім – наша власність
Переглядів: 146
Дата публікації: 21:20 29.01.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>