Первомайський приймав гостей з Богодухова
Первомайський  приймав гостей з Богодухова

Первомайський приймав гостей з Богодухова

В рамках робочої поїздки голова районної державної адміністрації Анатолій Рисцов, заступник голови районної державної адміністрації Рамаз Гамбарашвілі, представники Молодіжної ради при Богодухівській міській ради відвідали місто Первомайський.

Куратор Первомайського молодіжного центру "ХАБ [КОМОРА]" Олексій Шаповалов разом з мером міста Миколою Бакшеєвим та його першим заступником Антоном Орєховим провели екскурсію щодо історії створення ХАБу за ініціативою GIZ (Німецьке товариство з міжнародної співпраці). Координатор цього напрямку Денис Ткачов приїхав в Первомайський з програмою «Створення молодіжних центрів та підтримка молодіжних лідерів». ХАБ був заснований з метою розширення світогляду молоді та залучення її до участі в суспільному житті, підвищення правової, духовної, політичної культури молоді, допомоги в реалізації наукового, творчого, організаторського та іншого потенціалу молодих людей, створення умов для організації дозвілля та спілкування, захист прав та інтересів членів організації та молоді України.
Молодіжна рада при Богодухівській міській раді переймає у ХАБа досвід створення молодіжних центрів та розвиток молодіжного руху в малих містах України.
В ХАБі молодь навчається писати статті, записувати подкасти для радіо та знімати відеоролики про різні молодіжні події, також молодь бере участь у різноманітних семінарах і тренінгах присвячених лідерству і медіа та в конкурсах мініпроєктів.
Як зазначив Олексій Шаповалов, формулу успіху існування молодіжного центру він бачить у співпраці міської влади, локального бізнесу та громади. Наявність кожного з трьох компонентів є обов’язковою. На погляд Олексія молодіжні центри можуть ефективно функціонувати в маленьких містах, коли міська влада, наприклад, бере на себе оренду приміщення та комунальні послуги, місцевий бізнес може подбати про матеріально-технічне забезпечення, а громадянське суспільство має взяти в свої руки адміністрування, змістовне наповнення, роботу в хабі на волонтерських засадах.
Мер міста Первомайський ознайомив з роботою бібліотеки. За підтримки Федерального уряду Німеччини GIZ в приміщенні бібліотеки були проведені ремонтні роботи. Осучаснено обладнання, покращено енергозбереження та впроваджені новітні технології.
Відвідали КЗ "Первомайський ліцей #2". Микола Бакшеєв ознаймив з ремонтом школи, який був зроблений за кошти GIZ, що дало змогу заощадити не тільки бюджетні кошти, але й на 60% збільшити енергоефективність закладу.
Ві рамках візиту гості також відвідали боксерський клуб "Karat", фізкультурно-оздоровчий комплекс, Палац культури "Хімік", Первомайську міську раду та Центр надання адміністративних послуг.

Матеріал Олексія Шаповалова

Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Переглядів: 478
Дата публікації: 08:49 13.07.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Зупинимось в Ізюмському лісі!   12.10.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   08.10.2021
Проєкт рішення Первомайської міської ради "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за ма   04.10.2021
ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Первомайської міської    04.10.2021
До уваги громадян Первомайської міської територіальної громади, що перебувають на квартирному обліку   04.10.2021
Інформація про приватизацію обєкта комунальної власності - комплексу будівель та споруд разом з груп   01.10.2021
Оголошення про перереєстрацію квартирної черги для одержання жилих приміщень   01.10.2021
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами   30.09.2021
Оголошення про початок формування складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вак   30.09.2021
Доповнення до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради т   28.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>