Первомайський приймав гостей з Богодухова
Первомайський  приймав гостей з Богодухова

Первомайський приймав гостей з Богодухова

В рамках робочої поїздки голова районної державної адміністрації Анатолій Рисцов, заступник голови районної державної адміністрації Рамаз Гамбарашвілі, представники Молодіжної ради при Богодухівській міській ради відвідали місто Первомайський.

Куратор Первомайського молодіжного центру "ХАБ [КОМОРА]" Олексій Шаповалов разом з мером міста Миколою Бакшеєвим та його першим заступником Антоном Орєховим провели екскурсію щодо історії створення ХАБу за ініціативою GIZ (Німецьке товариство з міжнародної співпраці). Координатор цього напрямку Денис Ткачов приїхав в Первомайський з програмою «Створення молодіжних центрів та підтримка молодіжних лідерів». ХАБ був заснований з метою розширення світогляду молоді та залучення її до участі в суспільному житті, підвищення правової, духовної, політичної культури молоді, допомоги в реалізації наукового, творчого, організаторського та іншого потенціалу молодих людей, створення умов для організації дозвілля та спілкування, захист прав та інтересів членів організації та молоді України.
Молодіжна рада при Богодухівській міській раді переймає у ХАБа досвід створення молодіжних центрів та розвиток молодіжного руху в малих містах України.
В ХАБі молодь навчається писати статті, записувати подкасти для радіо та знімати відеоролики про різні молодіжні події, також молодь бере участь у різноманітних семінарах і тренінгах присвячених лідерству і медіа та в конкурсах мініпроєктів.
Як зазначив Олексій Шаповалов, формулу успіху існування молодіжного центру він бачить у співпраці міської влади, локального бізнесу та громади. Наявність кожного з трьох компонентів є обов’язковою. На погляд Олексія молодіжні центри можуть ефективно функціонувати в маленьких містах, коли міська влада, наприклад, бере на себе оренду приміщення та комунальні послуги, місцевий бізнес може подбати про матеріально-технічне забезпечення, а громадянське суспільство має взяти в свої руки адміністрування, змістовне наповнення, роботу в хабі на волонтерських засадах.
Мер міста Первомайський ознайомив з роботою бібліотеки. За підтримки Федерального уряду Німеччини GIZ в приміщенні бібліотеки були проведені ремонтні роботи. Осучаснено обладнання, покращено енергозбереження та впроваджені новітні технології.
Відвідали КЗ "Первомайський ліцей #2". Микола Бакшеєв ознаймив з ремонтом школи, який був зроблений за кошти GIZ, що дало змогу заощадити не тільки бюджетні кошти, але й на 60% збільшити енергоефективність закладу.
Ві рамках візиту гості також відвідали боксерський клуб "Karat", фізкультурно-оздоровчий комплекс, Палац культури "Хімік", Первомайську міську раду та Центр надання адміністративних послуг.

Матеріал Олексія Шаповалова

Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Альбом: ХАБ "Комора"  приймала гостей з Богодухова
Переглядів: 194
Дата публікації: 08:49 13.07.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Переліки об"єктів комунальної власності територіальної громади м. Первомайський І та ІІ типу, які пр   07.08.2020
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради від 27.05.2009 №   03.08.2020
Як людям, які живуть не за місцем реєстрації або не мають реєстрації,проголосувати на місцевих вибор   27.07.2020
Перелік питань для підготовки до іспиту на посаду спеціаліста І категорії загального відділу виконав   16.07.2020
Перелік питань для підготовки до іспиту на посаду головного спеціаліста сектору стратегічного розвит   16.07.2020
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади: - спеціаліста І категорії загального відділу в   16.07.2020
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади : головного спеціаліста сектору стратегічного р   16.07.2020
Перелік діючих договорів оренди та позички об"єктів комунальної власності територіальної громади м.    16.07.2020
Серпень   14.07.2020
Соціально-економічний паспорт м.Первомайський за 2019 рік   09.07.2020
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>