«Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до шкіл міста»
«Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до шкіл міста»

«Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до шкіл міста»

Бути шкільному автобусу сполученням Первомайський-Грушине-Ржавчик чи ні?

30 січня 2020 року на черговій сесії Первомайської міської ради було розглянуто питання «Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад«Разом в майбутнє» у 2020 році проєкту «Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до шкіл міста», яке зацікавило присутніх своїм змістом та подальшою перспективою розвитку стосунків між громадами м.Первомайський, Грушинською та Ржавчицькою сільськими радами.

Цей проект і рішення, що його містить, прийнято для подальшого подання документів на участь у в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році.
«Вже не один рік місто приймає участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». 2020 рік теж не є виключенням. Проект спрямований на придбання шкільного автобусу, який в подальшому буде здійснювати підвіз школярів нашого міста та двох сусідніх сел. Він написаний в рамках співпраці громад зазначених рад і про обєднання громад поки що мова не йдеться!», - наголосив Микола Бакшеєв.

Альбом: «Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до шкіл міста»
Переглядів: 239
Дата публікації: 21:26 31.01.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>