Чергова сесія міської ради
Чергова сесія міської ради

Чергова сесія міської ради

30 січня 2020 року відбулась чергова сесія міської ради

За перший місяць року накопичилось 49 питань, які були винесені депутатам на розгляд 30 січня. Міський голова Микола Бакшеєв нагадав, що на минулому тижні українці відзначали День Соборності України. З цим святом прийшли привітати депутатський корпус учні.

Потім міський голова відзвітував про здійснення державної регуляторної політики в м.Первомайський за 2019 рік, а його перший заступник Антон Орєхов інформував про виконання Комплексної програми з енергозбереження.
Депутати затвердили план роботи міської ради 7 скликання на 2020 рік, заслухали інформацію про виконання бюджету міста за 2019 рік та внесли до нього зміни на поточний рік.
На сесії затвердили інвестиційну програму комунального виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства та погодили інвестиційну програму КП «Тепломережі».
Приймаючи рішення про передачу основних засобів з балансу водоканалу на баланс комунальному підприємству «Жилсервіс» та «Тепломережі» Микола Бакшеєв пояснив депутатам, що таке рішення потрібно для збереження майна водоканалізаційного господарства, яке стоїть на межі банкрутства. Первомайцям не потрібно хвилюватить, підприємство і надалі буде надавати всі послуги, отримавши назад в оренду своє майно.
Депутати надали згоду на участь всіх міських мініпроєктів у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році. Крім цього внесли зміни до детального плану території центральної частини міста з обґрунтуванням розміщення на площі земельної ділянки фізкультурно-оздоровчого комплексу.
Коментуючи це рішення Микола Бакшеєв сказав, що місто буде боротись за перемогу в проєкті, який передбачає будівництво сучасного стадіону: «Я поки що не буду нічого анонсувати, це тільки перший крок. Є певні вимоги до території, де він буде розміщуватись. Ми повинні використати цю можливість та продовжити розбудовувати центральну частину міста. Місця там ще достатньо».
Депутати делегували у склад Госпітальної ради госпітального округу Харківської області двох представників. Міську громаду будуть представляти заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна районна лікарня» Іван Панарін.
Рада буде складати перелік заходів охорони здоров'я, план розвитку медичних закладів і основне завдання наших представників - залучити якомога більше коштів для медицини міста.
На сесії також проголосували за прийняття у комунальну власність територіальної громади міста безхазяйного рухомого майна – автомобільних доріг, передавши їх на баланс комунальному підприємству «Жилсервіс», та прийняли рішення з інших важливих питань.

 
 
Альбом: Чергова сесія міської ради
Переглядів: 124
Дата публікації: 21:32 31.01.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>