До уваги мешканців! Інформація про експертне обстеження ліфтів
               До уваги мешканців! Інформація про експертне обстеження ліфтів

До уваги мешканців! Інформація про експертне обстеження ліфтів

Вимоги до будови, виготовлення, монтажу, налагодження, проведення технічного огляду та експертного обстеження, експлуатації, ремонту, реконструкції та модернізації ліфтів, підйомників та їх складових частин встановлено Правилами будови і безпечної експлуатації ліфтів, які затверджено наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 1 вересня 2008 р. № 190 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2008 р. за № 937/15628.

Разом з тим, Законом України «Про охорону праці» передбачено державний нагляд за додержанням законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці. Відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. № 687 затверджено Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, яким встановлено, що у процесі експлуатації ліфти підлягають технічним оглядам і експертним обстеженням.

       Експертне обстеження ліфтів проводиться у разі закінчення граничного строку експлуатації. Граничний строк експлуатації ліфта 25 років.

       Граничний строк експлуатації 45 ліфтів вже закінчився та у 41 ліфта закінчується у цьому році.

       Робота ліфта не дозволяється, якщо не проведено технічний огляд або експертне обстеження ліфта, а також закінчився зазначений у паспорті термін роботи ліфта.

       Продовження експлуатації ліфта, в якого закінчився граничний строк експлуатації, можливий тільки за результатами експертного та позачергового обстеження. 

       Експертне та позачергове обстеження проводить експертна організація, яка має відповідну ліцензію та готує висновок щодо продовження експлуатації ліфта.  

       Згідно ч. 2 ст. 382 ЦКУ усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку.

       Ліфт є спільним майном багатоквартирного будинку, тому витрати з експертного та позачергового обстеження ліфта здійснюються за рахунок співвласників багатоквартирного будинку.

       Витрати з експертного та позачергового обстеження ліфта не входять до переліку послуг з управління багатоповерхового будинку, які надає КП «Жилсервіс» та не сплачуються мешканцями будинку.

       На даний час вартість експертного та позачергового обстеження ліфта складає 6 000 грн.

       Договір на проведення експертного та позачергового обстеження буде укладено між експертною організацією та представником під’їзду багатоквартирного будинку.

      Додаткова інформація за телефоном: 3-22-21

Адміністрація КП «Жилсервіс»

Переглядів: 633
Дата публікації: 09:38 22.07.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Переліки об"єктів комунальної власності територіальної громади м. Первомайський І та ІІ типу, які пр   07.08.2020
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради від 27.05.2009 №   03.08.2020
Як людям, які живуть не за місцем реєстрації або не мають реєстрації,проголосувати на місцевих вибор   27.07.2020
Перелік питань для підготовки до іспиту на посаду спеціаліста І категорії загального відділу виконав   16.07.2020
Перелік питань для підготовки до іспиту на посаду головного спеціаліста сектору стратегічного розвит   16.07.2020
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади: - спеціаліста І категорії загального відділу в   16.07.2020
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади : головного спеціаліста сектору стратегічного р   16.07.2020
Перелік діючих договорів оренди та позички об"єктів комунальної власності територіальної громади м.    16.07.2020
Серпень   14.07.2020
Соціально-економічний паспорт м.Первомайський за 2019 рік   09.07.2020
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>