Палац культури "Хімік" продовжує змінювати зовнішній вигляд будівлі та прилеглої території.
Палац культури \"Хімік\" продовжує змінювати  зовнішній вигляд будівлі та прилеглої території.

Роботи ведуться силами творчої команди працівників відділу культури і туризму виконавчого комітету та палацу культури «Хімік».

Палац культури продовжує залишатися візитівкою нашого міста і одним з улюблених місць відпочинку первомайців. Протягом останніх років він змінюється і всередині,  і зовні. І головне, що більшість проєктів втілені у життя завдяки безпосередній участі самих працівників культури міста. Не будемо перелічувати всього, що реалізовано, бо відділ культури і туризму щотижня звітує про проведену роботу. Зазначимо, що на сьогодні продовжується ремонт покриття площі, розпочато заміну бордюрів та плитки парапету біля палацу культури. Звісно, як люди творчі, працівники культури мріють про набагато більше. Впевнені, що з їхнім ентузіазмом всі задуми реалізуються найближчим часом.

Альбом: Палац культури "Хімік" продовжує змінювати  зовнішній вигляд будівлі та прилеглої території.
Дата публікації: 14:04 12.08.2020
Нові та оновлені сторінки
Про затвердження стартової ціни та умов продажу об’єкта приватизації - громадського будинку за адрес   12.11.2020
Кількість запитів за жовтень 2020 року   09.11.2020