Палац культури "Хімік" продовжує змінювати зовнішній вигляд будівлі та прилеглої території.
Палац культури \"Хімік\" продовжує змінювати  зовнішній вигляд будівлі та прилеглої території.

Роботи ведуться силами творчої команди працівників відділу культури і туризму виконавчого комітету та палацу культури «Хімік».

Палац культури продовжує залишатися візитівкою нашого міста і одним з улюблених місць відпочинку первомайців. Протягом останніх років він змінюється і всередині,  і зовні. І головне, що більшість проєктів втілені у життя завдяки безпосередній участі самих працівників культури міста. Не будемо перелічувати всього, що реалізовано, бо відділ культури і туризму щотижня звітує про проведену роботу. Зазначимо, що на сьогодні продовжується ремонт покриття площі, розпочато заміну бордюрів та плитки парапету біля палацу культури. Звісно, як люди творчі, працівники культури мріють про набагато більше. Впевнені, що з їхнім ентузіазмом всі задуми реалізуються найближчим часом.

Альбом: Палац культури "Хімік" продовжує змінювати  зовнішній вигляд будівлі та прилеглої території.
Дата публікації: 14:04 12.08.2020
Нові та оновлені сторінки
Соціальні нормативи для нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг   20.04.2021
Оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 14,0 кв.м. за адрес   15.04.2021