ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету
ЗВІТ  відділу культури і туризму виконавчого комітету

ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету

Про роботу за період з 22.08 по 28.08.2020 року

КЗ «Первомайський міський Палац культури «Хімік» 21 серпня 2020 року було проведено ігрову програму на вулиці Кільцева м.Первомайський  - першого з днів мікрорайонів #microday2020.

Міський голова Микола Бакшеєв відзначив громадських активістів 5-ої дільниці та подарував набори шкільного приладдя та солодкі подарунки дітям, а культпрацівники та аматори художньої самодіяльності ПК "Хімік" презентували концерт та ігрову програму для всіх охочих( захід було проведено з дотриманням протиепідемологічних вимог)

22серпня  на площі ПК "Хімік" завершився 26-й турнір імені Сергія Глєбова, цього року він проходив просто неба.

Упродовж тижня у ПК "Хімк" тривали ремонтні роботи у громадській вбиральні №2, на парапеті фасаду здійснювався монтаж керамічної плитки, а сам фасад мився спеціальним апаратом.

В суботу, 22 серпня, на відкритому просторі біля центральної бібліотеки відбувся ряд заходів, присвячених Дню Незалежності України. Захід включав в себе: активну програму за участю Центру «Компас»; БО «Благо»; вечір акустичної музики «Інструментальник», онлайн-концерт, який транслювався на великому екрані. В заході взяли участь молоді мешканці міста.

27 серпня бібліотека взяла участь у онлайн-зустрічі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва з молодіжними хабами Харківської області «Бібліотека» Hub: ідеї та можливості». На зустрічі були обговорені питання особливостей та можливостей співпраці хабу та бібліотеки, специфіка роботи хабів під час пандемії COVID-19, розглянуті подальші перспективні напрями роботи хабів та бібліотек, як молодіжних центрів в Харківській області.

"Музей відкрито на ремонт 2020"- довготривалий проєкт підтримки регіональних музеїв, за підтримки Українського культурного фонду, відвідав Первомайський краєзнавчий музей. Цей проєкт почався у 2016 році в музеях Донецької та Луганської областей. В цьому році він охопив всю Україну, наш музей був обраний одним із 22-х, з числа майже 150 заявок. Зустріч була цікавою, інформативною, незвичний погляд, непересічні особистості, був підписаний меморандум про співпрацю, тож далі буде!

Заклади культури продовжують свою роботу в карантинному режимі, постійно контролюється дотримання санітарно – епідеміологічних правил в період роботи  закладів культури.

Начальник відділу культури і туризму                                    Ольга ПАВЛОВА

Альбом: ЗВІТ  відділу культури і туризму виконавчого комітету
Дата публікації: 11:26 28.08.2020
Нові та оновлені сторінки