«Перекати Поле» - 2020, або як звичайні люди стають атлетами
«Перекати Поле» - 2020, або як звичайні люди  стають атлетами

«Перекати Поле» - 2020, або як звичайні люди стають атлетами

Минулими вихідними пройшов традиційний крос-кантрі тріатлон-фестиваль Сходу України

Тріатлон складається з 3 видів спортивних вправ: плавання – 750 метрів, велозаїзд – 22 кілометри, біг – 5 кілометрів.

Тут всі однакові – чоловіки, жінки, діти – всі вони спортсмени-легкоатлети!

За словами організаторів: «Тріатлон «Перекати Поле» - це найдушевніше свято спорту, яке мені доводилось організовувати разом з друзями й партнерами з клубу «Стайєр-Атлон». І хоча ввечері після змагань всі падають без сил та енергії, емоції учасників дають розуміння, що день прожитий не дарма!

Не заважаючи на переважно більш локальний характер проведення заходу, до нас кожного року приїжджають все нові й нові учасники з різних населених пунктів», - говорить перший заступник міського голови Антон Орєхов. А також додає, що за всі шість років існування «Перекати Поле» в м.Первомайський, хто зна скільки первомайців, в тому числі дітей, взяли участь у тріатлоні. Деякі учасники до «Перекати Поле» навіть і не знали раніше що таке тріатлон, як вид спорту!

Багато вболівальників, щороку присутні на змаганнях, являються волонтерами. Причина доволі проста – члени сімей є постійними учасниками та/або організаторами тріатлону. Деякі з них випробовували себе у якості спортсменів, інші – тільки готовляться до цього.

Як кажуть організатори, більшість лякає водна дистанція Сиваським водосховищем. Бігова та велосипедна дистанції проходять лісними доріжками та по населеному пункту, що теж є ускладненням для атлетів, але і, одночасно, підвищує інтерес подолати складнощі. Бо спортсмени, то така «нація», що не лякається перешкод, а впевнено йде до своєї мети та досягає «свого Олімпу»!

А ще організатори кажуть, що триатлети в наших краях вміють долати й складніші дистанції, але то вже зовсім інша історія!

Довідково: «Перекати Поле» - єдиний дитячий тріатлон-фестиваль в Харківській області.

Фото Антон Орєхов, Анастасія Матющенко.

Альбом: «Перекати-поле» - 2020, або як звичайні люди  стають атлетами
Дата публікації: 15:59 31.08.2020