Співпраця між центром зайнятості та навчальними закладами в новому навчальному році
Співпраця між центром зайнятості та навчальними закладами в новому навчальному році

Співпраця між центром зайнятості та навчальними закладами в новому навчальному році

Первомайська міськрайонна філія ХОЦЗ інформує

 Початок нового навчального року ознаменувався рядом робочих зустрічей заступника начальника відділу активної підтримки безробітних  Первомайської міськрайонної філії ХОЦЗ Мариною Сокол  з начальником відділу освіти Первомайської РДА Людмилою Кирко, заступником начальника відділу освіти Первомайської міської ради Світланою Гусєвою  та заступником директора Первомайського професійного ліцею Вікторією Білокінь.  

Мета зустрічі - налагодження тісного контакту в питаннях створення передумов для професійної самореалізації молоді та запобігання молодіжному безробіттю шляхом проведення системної роботи з професійної орієнтації учнів. Під час зустрічі було обговорено співпрацю між центром зайнятості та навчальним закладами в новому навчальному  році в умовах карантину, погоджено плани профорієнтаційних заходів для учнів(студентів) у 2020 – 2021 навчальному році. Акцентувалась увага на різнопланових формах та нових підходах в проведенні профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, які будуть цікаві учням - це Дні відкритих дверей, ярмарки професій, клубні форми роботи, профорієнтаційні уроки, профдіагностичне тестування, індивідуальні консультації в дистанційному форматі.

 В результаті зустрічі було домовлено про подальшу спільну роботу в проведенні системної професійної орієнтації учнівської молоді.

Переглядів: 982
Дата публікації: 10:52 11.09.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>