Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу в період з 02.11.2020-.06.11.2020 р.

Працівниками КЗ «Первомайський міський Палац культури «Хімік»   підготовлено відео привітання для культпрацівників міста з нагоди Всеукраїнського Дня  працівників культури та аматорів народного мистецтва. Триває підготовка до третього  PokemonFest, який  буде не тим самим фестивалем, тому і ім’я йому інше – PokemonFest.Сублімація

Він матиме три етапи:

1.  Для учасників косплей-шоу та ЗМІ.

2.  Для глядачів.

3.  Для Організаторів.

Зйомки розпочнуться  7 та 8 листопада .Учасників косплей-шоу та фотографів чекаємо в. Первомайському ПК «Хімік».

В конкурсній програмі залишаються минулорічні номінації та додається ще один конкурс. Переможців чекають офіційні дипломи та подарунки, які ми вишлемо поштою.

Трансляція фестивалю відбудеться 21.11.2020 року на нашому сайті і глядачі зможуть насолодитися косплей-шоу, не виходячи з дому за чашечкою ароматної кави.  Оголошення переможців косплей-шоу відбудеться в прямому ефірі, а це плюс – ніхто не втече на електричку.

В музичному відділенні та художньому відділі заняття проводяться дистанційно. Викладачі КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» беруть участь в онлайн – конференціях. Відповідно до наказу директора КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» від 01.10.2020 року №12-аг «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину» у закладі заняття продовжується проводитися дистанційно у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до наказу директора КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» від 01.09.2020 року №12-аг у закладі проводяться наступні протиепідемічні заходи:

- на вході до школи розташовується дезінфекційний засіб для знезараження рук;

- працівники мистецької школи під час перебування в приміщеннях загального користування (коридорах, туалетних кімнатах тощо) використовують засоби індивідуального захисту;

- коридори, туалетні кімнати протягом дня обробляються дезінфікуючими засобами;

- педагогічні ради, засідання методичних об`єднань, відділів, відділень, атестаційної комісії проводяться в закладі за допомогою платформи ZOOM.

Працівниками КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» проведено прибирання прилеглої території.

Бібліотеки міста продовжують роботу в умовах карантинних обмежень з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм роботи персоналу та  обслуговування відвідувачів.

Проведена робота з книжковим фондом, підготовлені документи на вилучену з фондів літературу та вивезена макулатура.

Пофарбовано ганок на вході до бібліотеки.

Протягом минулого тижня в центральній бібліотеці обладнана книжкова виставка  «Читаю і всім раджу».

В бібліотеці для дітей оформлена виставка-інсталяція - Подіум української книги, присвячена дню  української писемності та мови: «Солов’їна, барвінкова – українська рідна мова» та продовжується акція «Кошик читацьких побажань», де маленькі читачі залишають свої думки про бібліотеку і читання.

В музеї проходить підготовка до презентації за проєктом «Діджиталізація музейної справи» в рамках обласного конкурсу мініпроєктів "Разом в майбутнє", який був реалізований громадською організацією «Моушн+». Створюються відео- та аудіо- проєкти, продовжується монтаж системи відеоспостереження.

Начальник відділу культури і туризму                        Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Дата публікації: 10:48 06.11.2020