25 листопада 2020 року відбулось відкриття мініпроєкту № 741 «Сучасна медицина ІІ рівня – впевнений крок до здоров’я нації»

25 листопада 2020 року об 11.00 відбулось відкриття мініпроєкту № 741 «Сучасна медицина ІІ рівня – впевнений крок до здоров’я нації » - переможця обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад Харківської обласної ради “Разом в майбутнє” у 2020 році у ІІ категорії, ініціатором підготовки якого виступила Красненська сільська рада (сільський голова - Фатєєв Василь Пилипович).

Даний проєкт впроваджений в рамках співробітництва громад, де суб’єктами співробітництва виступили міська рада, сільські ради району,  Красненська громадська організація «ВОДОГРАЙ ЧЕРВОНИЙ» а також підприємства-партнери, і який успішно реалізований на території Первомайського району.

Загальний обсяг фінансування зазначеного проєкту складає 1500,00 тис.грн., з яких  750,00 тис.грн.-  виділено з обласного бюджету; суб’єктами співробітництва:

1.Красненська сільська рада – 113,893 тис.грн. (ініціатор проєкту);

2.Первомайська міська рада – 445,36 тис.грн,

3. Дмитрівська сільська рада – 5,9128 тис.грн,

4.Картамиська сільська рада – 5,52 тис.грн,

5.Грушинська сільська рада – 17,176 тис.грн,

6.Верхньоорільська сільська рада – 7,6 тис.грн,

7.Закутнівська сільська рада – 13,528 тис.грн,

8.Миронівська сільська рада – 9,66 тис.грн,

9.Ржавчицька сільська рада – 10,26 тис.грн,

10.Роздольська сільська рада – 15,808 тис.грн,

11.Одрадівська сільська рада – 7,545 тис.грн,

12.Суданська сільська рада – 22,7366 тис.грн,

13. Красненська громадська організація «ВОДОГРАЙ ЧЕРВОНИЙ»

Первомайського району Харківської області – 75,00 тис. грн..

Партнерами проєкту виступили сільськогосподарські та фермерські господарства району, такі як:

1.ТОВ “Пісчанська”- директор Пухальський А.В.- виділено 10 тис.грн.;

2. ФГ “Київська Русь” - керівник Брадіштян І.В. - виділено 10 тис.грн.;

3. ФГ “Умріхін” - голова Умріхін Ю.М. - виділено 6 тис.грн.;

4. ФГ “СвітязьАгро” - голова Вовк І.О. - виділено 1 тис.грн.;

5. ПП “ХліборобЛ” - директор Бубнікович В.О. - виділено 1 тис.грн.;

6. ФГ “Агро Дім” - голова Сагуров С.П. - виділено 1 тис.грн.;

7. ПП “Титан” - керівник Тарасенко В.А. - виділено 3 тис.грн.;

8.СТОВ “Ржавчик” - керівник Підлубний А.В. - виділено 5 тис.грн.

9. СТОВ АФ «Україна Нова” - керівник Тарасенко М.В. - виділено 10 тис.грн.

10. СТОВ Овена — керівник Овсянникова А.П. - виділено 5 тис.грн..

11. ТОВ “Орількалатінвест” - керівник Божко В.М. - виділено 10 тис.грн.

12.ТОВ АФ Киселі — керівник Степанов І.В. - виділено 5 тис.грн.

13.ПП “Антар2” - керівник Заночкін А.В. - виділено 1 тис.грн.

14. ТОВ “Агро ЮА” - керівник Овчаренко А.О.- виділено 7 тис.грн.

15. БО “БФ Разом з Кернел” - керівник    Потоцький І.М. - виділено 10 тис.грн.

В рамках реалізації проєкту  придбано сучасне медичне обладнання для укомплектування операційного блоку хірургічного відділення КНП Первомайська центральна районна лікарня та можливості лікування пацієнтів, хворих на COVID-19,  а саме:

- Стіл операційний гідравлічний Brightfield (Швеція).

- Апарат ШВЛ експертного класу Brightfield (Швеція).

-  Електрохірургічний апарат BOWA (Німеччина).

- Помпа аспірації та іригації / очищувач черевини.

- Електровідсмоктувач / Медичний портативний аспіратор Brightfield Healthcare ASU-I.(3 шт.).

Завдяки впровадженому проєкту  у Первомайській центральній лікарні створені умови для можливості надання якісної медичної допомоги хворим у невідкладному чи екстренному стані та виконання необхідних заходів, спрямованих на  лікування пацієнтів з COVID-19.

Сертифікат щодо успішної реалізації проєкту було вручено  головному лікарю КНП Первомайська ЦРЛ  Івану Панаріну  головою Первомайської районної ради Володимиром Тататренковим на території лікарні під час  відкриття мініпроєкту.

В заході прийняли участь голова райдержадміністрації Вадим Партала, міський голова Микола Бакшеєв, Красненський сільський голова Василь Фатєєв (конкурсант), представники райдержадміністрації, міської ради, медичної спільноти, ЗМІ.

Інформація Первомайської районної ради https://pervomayska-rayrada.gov.ua/news/14-22-15-25-11-2020/

Дата публікації: 16:23 25.11.2020
Нові та оновлені сторінки