Реєстрація на ЗНО-2020
Реєстрація на ЗНО-2020

Реєстрація на ЗНО-2020

Продовжується реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року, яка триватиме до 24 березня

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу:  https://zno.testportal.com.ua/registration

Детальна інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням:

Процедура реєстраціїhttp://testportal.gov.ua/registr/

Процедура реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНОhttp://testportal.gov.ua/proceduravipusknikiv/

Процедура реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНОhttp://testportal.gov.ua/procedura/

Особам з інвалідністю: http://testportal.gov.ua/osobam-z-invalidnistyu/

Перелік пунктів реєстрації: http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2020/01/zvedena-merezha-PR_2020.pdf

В цьому році в місті Первомайський 175 випускників.

Станом на 1 березня для участі в ЗНО повністю зареєструвались: Ліцей №2 (42 випускники), Ліцей №5 (40 випускників), ліцей №7 (25 випускників), ЗОШ №4 (25 випускників), Ліцей №3 "Успіх" (15 випускників). На даний час в процесі реєстрації Ліцей №6. 

 

Основна сесія ЗНО у 2020 році триватиме від 21 травня до 15 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 25 червня до 17 липня. 

Переглядів: 426
Дата публікації: 08:43 04.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>