Звітує відділ культури і туризму виконавчого комітету
Звітує  відділ культури і туризму виконавчого комітету

Звітує відділ культури і туризму виконавчого комітету

Про проведену роботу з 28.02.2020 – 06.03.2020 року

28 лютого на базі хабу [КОМОРА] відбувся вечір поезії від літературного клубу «Pro_біл», на який завітали юні кореспонденти зі ЗМІ «Teen Time». Такі вечори проходять на прикінці кожного місяця, і всі вони особливі, бо наділені загадковою та романтичною атмосферою. Кожен охочий мав змогу прочитати вірші власні чи інших авторів. Цього разу зібралося багато людей. Такі заходи допомагають молоді відчувати себе більш впевненими та відкритими, дають змогу виявити нові таланти.

29 лютого учні КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» хору народної пісні «Дивоцвіт» (керівник Ірина Мунтян) щиро вітали мешканців міста з Масляною. Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа. З 02 березня на 3 поверсі музичного відділення школи мистецтв презентовано виставку дитячих малюнків учнів художнього відділу, присвячену святу 8 Березня.

4 березня хор народної пісні «Дивоцвіт» КПСМНЗ  «Первомайська дитяча школа мистецтв» (керівник Ірина Мунтян) та учні музичного відділення Карина Кучкова, Богдан Мунтян брали участь у відкритті виставки народної майстрині Любові Бугар у Первомайському краєзнавчому музеї.

Та в цей же день в актовій залі школи мистецтв для жінок міста відбувся святковий концерт.

В  Первомайському краєзнавчому музеї відбулося відкриття ювілейної виставки народного майстра української вишивки, члена Національної спілки майстрів народної творчості України Любові Бугар «Полотняні письмена».

Майстриню привітали заступник міського голови Ніна  Харченко та начальник міського відділу культури і туризму Ольга Павлова.         Запрошуємо відвідати виставку «Полотняні письмена» у Первомайському краєзнавчому музеї до 18 квітня, за адресою 3 м-н, буд. 35 (колишній дитсадок № 13).

5 березня викладачі музичного відділення Кузьмін В.В., Непочатов В.В. та квартет гітаристів (керівник Владислав Непочатов) завітали з музичними подарунками до підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Цього ж дня у великій залі ПК «Хімік» відбувся святковий театралізований концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Чудовий настрій подарували усім присутнім вокальні колективи: «Альянс», «Голосисті», «Мillion voices», зразковий ансамбль танцю «Карусель», клуб спортивно-бального танцю «Фламінго», колектив східного танцю «Джулія денс», вокалісти Ольга Ворвуль, Анатолій Козубський, Алла Заночкіна, Анастасія Крушеницька та Сергій Ткаченко. Розважали глядачів чудові інтермедії ведучих, які шукали «формулу кохання». Усіх присутніх жінок привітав зі святом секретар Первомайської міської ради Сергій Чемшит. Сюрпризом для глядачів стало привітання учасників нещодавно проведеної шоу-програми «Хлопець року-2020». Хлопці виконали пісню, у якій теж шукали формулу, але вже таємниці краси жінок.

6-го березня у фойє 2-го поверху Палацу культури «Хімік» відбувся традиційний, але цього разу святковий вогник для сеньйор нашого міста. Міський голова Микола Бакшеєв відвідав захід та привітав усіх представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем. Творчі привітання глядачам подарували клуб «Надія» та артисти ПК «Хімік». Учасниці «вогника» також показали свої таланти, вони співали, танцювали, жартували.

Начальник відділу культури і туризму  Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звітує  відділ культури і туризму виконавчого комітету
Дата публікації: 13:55 10.03.2020
Нові та оновлені сторінки