З метою ознайомлення з перевагами легального працевлаштування та ризиками трудової міграції в Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар «Легалізації трудових відносин – актуальне питанням сьогодення»
Фахівцем з профорієнтації було зроблено акцент на тому, що оформлення трудових відносин потрібне, насамперед, самим працівникам, адже нелегальна праця – це не тільки несплачені податки та витрачені надходження до бюджету, вона позбавляє людей прав та соціальних гарантій, а також гідної пенсії у майбутньому. Працюючи нелегально, працівник не може належним чином захистити свої права, зокрема, права на нормальні умови роботи та проживання, на відпочинок, вихідні, на виплати в разі втрати працездатності.
Запитань та дискусій під час семінару було багато – від того як відрізняти сумнівні оголошення про вакансії до правових аспектів легального працевлаштування.