Овочі весною і небезпека ієрсініозів
Овочі весною і небезпека ієрсініозів

Овочі весною і небезпека ієрсініозів

З настанням весни, люди більше вживають овочевої та іншої продукції, що «перезимувала». А умови низьких температур та підвищена вологість в овочесховищах, сприяють активному розмноженню небезпечних збудників, особливо ієрсиній, а пік їх накопичення припадає саме на кінець зими і початок весни.

Найчастіше розмноження ієрсиній відбувається в овочах: капусті, моркві, буряку та квашених овочах, при цьому будуть виражені ділянки гнилі. З готових блюд найбільшу небезпеку становлять  страви з сирих овочів (у вигляді салатів) і фрукти (особливо недбало помиті), а також сире молоко, сир, або будь-яка інша страва, якщо вона була приготовлена з порушенням вимог санітарно-гігієнічного режиму. Оскільки ієрсинії здатні розмножуватись в умовах низьких температур, недотримання термів реалізації продуктів при їх зберіганні збільшує ризик зараження. Також, можуть бути заражені ієрсініями весняні ранні овочі з теплиць.

Носіями ієрсиній є багато видів тварин (в першу чергу мишовидні гризуни), які своїми випорожненнями забруднюють будь-які овочі,  особливо що перезимували.

Кишковий ієрсиніоз і псевдотуберкульоз відносять до особливо-небезпечних інфекційних захворювань. Для них характерний важкий перебіг,  ураження багатьох органів,  ускладнення,  здатність до повторних загострень. Клінічні прояви цих інфекцій подібні: ураження шлунково-кишкового тракту, печінки, опорно-рухового апарату, висипання, катаральна та ангінозна форми тощо, тому вони об’єднані в групу ієрсиніозів.

Для профілактики ієрсиніозу, перш за все, потрібно ретельно мити овочі та фрукти та не вживати сире молоко. Овочесховища та особисті підвали перед закладкою нового врожаю повинні бути прибрані, просушені, дезинфіковані та побілені вапном; тара помита та просушена. Потрібно періодично проводити сортування закладених овочів, відбір гнилих. Для захисту підвалів від гризунів — вентиляційні люки необхідно закривати сітками, розкладати приманки для знищення гризунів. 

При перших ознаках захворювання (підвищення температури тіла, розладі кишківника, блювоті, болях в животі) необхідно звернутись до лікаря, згадати і повідомити спеціалістів, про продукти які вживались в останні дні, і чи є вдома гризуни.

Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області

Переглядів: 280
Дата публікації: 08:06 11.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>