Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу в період з 08.02-12.02.2021 року

З 5-го по 11-е лютого 2021 року працівниками  комунального закладу  «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

-   тривають роботи з оздоблення стелі і стін, монтаж світильників тощо в кабінеті №4, майбутній студії вокального колектив у «Million voices»;

- продовжується  підготовка до заходів, запланованих на лютий: День закоханих, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День пам’яті Героїв Небесної сотні, підтвердження звання «народний» театрального колективу «Сучасник» та інтерактивне шоу «Крижана королева».

Бібліотеками громади протягом звітного періоду велась поточна робота по обслуговуванню користувачів, робота з книжковим фондом та обробка нових надходжень книг,  підбірано матеріали до Дня закоханих.

Готуються матеріали для участі у Міжнародному літературному марафоні «Моя Леся Українка» з  нагоди 150-річного ювілею з  дня народження української поетеси Лесі Українки.

Оголошено  акцію «Подаруй книгу бібліотеці», присвячену Міжнародному дню дарування книг.

В Ржавчицькій сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка «Візок чудових казок».

Грушинська сільська бібліотека продовжує знайомити читачів з книгами - ювілярами 2021 року з виставки «І книги також справляють іменини».

На сторінках закладів у Фейсбуці публікуються відео та фотоматеріали про роботу бібліотек:

В музичному відділенні та художньому відділі КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття з 25.01.2021  року проводяться офлайн з дотриманням карантинних вимог. Продовжується поточний ремонт коридору по укладці керамогранітної плитки в музичному відділенні.

Три викладачі класу вокально-хорових дисциплін з 08.02.2021 року по 12.02.2021 року проходять курси підвищення кваліфікації онлайн за допомогою платформи Google.Meet.

Учні та викладачі музичного відділення взяли участь у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Працівниками Первомайського  краєзнавчого  музею готуються тематичні заходи до пам'ятної дати «Єфремівської трагедії», яка сталася 17-18 лютого 1943 року.

Також був підготований поетичний відео-виступ з  нагоди 150-річного ювілею з  дня народження української поетеси Лесі Українки.

Ржавчицьким  сільським будинком культури  виконано наступну роботу:

• наведено лад в костюмерній,
  • оформлено фотозону до Дня закоханих,
  • проводяться репетиції до свята 8 Березня;

-    проведено  ігрову розважальну програму з дітьми до Дня закоханих.

Всі заходи  проводяться з дотриманням гарантійних  вимог.

Начальник відділу культури і туризму                        Ольга ПАВЛОВА

Альбом:  Звіт відділу культури і туризму
Дата публікації: 11:00 12.02.2021