ЗВІТ відділу культури і туризму

Про проведену роботу за період 13.02-19.02.2021 року

З 13-го по 18-е лютого 2021 року комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав проведений мітинг біля пам’ятного знаку на третьому мікрорайоні м.Первомайський;

- до Дня всіх закоханих знято і оприлюднено відеокліп на пісню «Я буду всегда с тобой», а у фойє 1-го поверху змонтовано нові фотозони;

- триває ремонт у кабінеті №4, майбутній студії вокального колективу «Million voices», наразі тривають роботи з оздоблення стелі і стін, монтаж світильників тощо;

- проводиться  косметичний ремонт у фойє 1-го поверху;

- триває підготовка до заходів, запланованих на кінець лютого: День пам’яті Героїв Небесної сотні та підтвердження звання «народний» театрального колективу «Сучасник».

В бібліотеках міста тиждень був дуже насичений та цікавий. В центральній бібліотеці проведено поетичний вечір від  літературного клубу «Pro_біл». До дня закоханих молодіжним центром хаб «Комора» проведено квест вулицями міста з розіграшом подарункових  сертифікатів.

В Ржавчицькій бібліотеці проведено розважально-ігровий захід до дня закоханих «Люблячі, щасливі, розумні, кмітливі», оформлено фотозону, продовжується підбір матеріалів в рамках літературного марафону «Моя Леся Українка», оформлено книжкову виставку «Гідність і воля – українців доля».

В Грушинській бібліотеці 16 лютого проведено відкритий мікрофон (відкрита трибуна), де в діалозі на актуальну тему «Життя в громаді – наше сьогодення» відвідувачі висловили свою думку про гострі питання.

17 лютого користувачі бібліотеки взяли участь у акції «Моя Леся Українка», яка проходить з нагоди 150-річчя письменниці. Результатом якого стане плакат із зображенням Лесі Українки.

Бібліотеки громади підготовили цикл заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови. В рамках  циклу оформлені ілюстровані книжкові виставки нових книг українських поетів та письменників, кращих зразків вітчизняної літератури. Проходять пізнавальні бесіди, огляди літератури, вікторини, голосні читання.

В Ржавчицькій бібліотеці підготовлена дискусія з читачами «В ріднім слові мир і благодать», в Грушинській  бібліотеці мовна гра-презентація для старшокласників  «Правильно – неправильно», виставка «Рідна мово, ти ніжний цвіт».

В центральній міській бібліотеці оформлена  книжкова виставка та проведено  перегляд літератури «Хочеш знати мову? Читай українською», де  для користувачів представлені різні літературні жанри, розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, які присвячені рідній мові.

18 лютого в бібліотеці для дітей проведено захід для  учнів 2 класу ліцею № 2. Діти ознайомились з мовними традиціями, здійснили екскурс в історію української мови. Ознайомились із книжково-ілюстративною виставкою «Рідне слово веселкою грає». Побували на цікавому уроці по книзі української письменниці Зірки Мензатюк «Чарівні слова. Казочки про мову».

В музичному  та художньому відділеннях  КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» навчання  проводяться офлайн з дотриманням карантинних вимог.

Продовжується поточний ремонт коридору по укладці керамогранітної плитки в музичному відділенні.

Учні та викладачі музичного відділення беруть участь у Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах та фестивалях. Очікуємо на результати.

Учениця фортепіанного відділу музичного відділення Туча Вероніка стала Лауреатом 1 ступеню (викладач Ірина МУНТЯН) у II Міжнародному дистанційному фестивалі –конкурсі «Майбутнє України».

До Дня закоханих в музеї відбувся майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок «Нерозлучники».

А до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівниками музею була підготовлена виставка «Жива пам'ять» та відео-проєкти  «Із полум'я Афганістана» і «Доля людини. Валерій Кондратьєв».

З нагоди 78- річниці вшанування пам’яті загиблих в Єфремівській трагедії працівники музею змонтували  відео-проєкт «Єфремівка та Семенівка», який розмістили на своїй сторінці у Фейсбуці( https://www.facebook.com/groups/1290900134308437).

Ржавчицьким сільським будинком культури за період з 16.02.- 20.02.2021 року проведено наступне:

- продовжується підготовка  до святкового концерту 8 березня - тривають репетиції;

- виготовлено кукли - мотанки «Мавка» до 150-річчя з дня народження відомої української поетеси Лесі Українки.

Заклади продовжують працювати в карантинному режимі з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

Начальник відділу культури і туризму                          Ольга ПАВЛОВА

Альбом:             ЗВІТ відділу культури і туризму
Дата публікації: 10:58 19.02.2021