Сьогодні відбулось пленарне засідання 6 сесії міської ради 8 скликання
Сьогодні відбулось пленарне засідання  6 сесії міської ради 8 скликання

Сьогодні відбулось пленарне засідання 6 сесії міської ради 8 скликання

Міський голова Микола Бакшеєв розпочав сесію з затвердження порядку денного, в який було внесено низку змін.

Першим було заслухано  блок соціальних питань.

Депутати схвалили звіти про виконання  Програми соціального захисту населення м. Первомайський та   Програми удосконалення системи соціального захисту в 2020 році. Потім внесли зміни до Програми соціального захисту  населення територіальної громади на поточний рік та до Програми фінансування пільг на оплату  послуг зв’язку, компенсації за  пільговий проїзд окремих категорій  громадян та інших пільг за рахунок  коштів місцевого бюджету на 2021 рік  та порядків відшкодування пільг. Відповідно до прийнятого рішення на автобусних маршрутах по місту Первомайський буде застосована талонна система обліку фактичних перевезень громадян.

Видавати їх будуть пільговикам з  1 по 10 число місяця з розрахунку  4 талона на місяць в Управлінні соціального захисту населення.

На приміських автобусних маршрутах по  населеним пунктам: с. Грушино, с. Кашпурівка, с. Караченців, с. Маслівка, с. Високе, с. Калинівка, с. Ржавчик, с. Радомислівка: № 1334 Первомайський - Ржавчик, №1634 Первомайський – Орілька –Миронівка, № 1335 Первомайський – Дмитрівка також застосовується талонна система обліку фактичних перевезень громадян.

Депутати заслухали звіти начальника фінуправління та старост про виконання місцевих бюджетів та внесли зміни до бюджету Первомайської міської територіальної громади  на цей рік.

На сесії  внесли зміни до Програми допризовної  підготовки, військово-патріотичного  виховання молоді та призову громадян України  на строкову військову службу та до місцевої  цільової  Програми «Безпечне місто Первомайський». В громаді впроваджується проєкт  «Поліцейський офіцер громади». Для цього буде придбано автомобіль спеціалізованого призначення  вартістю 450 тис. грн., паливно-мастильні матеріали, офісні меблі та комп’ютерну техніку.

Також депутати затвердили Програму  висвітлення діяльності Первомайської міської ради,  її виконавчих органів на 2021 рік, Програму використання та охорони земель Первомайської міської територіальної громади на 2021-2025 роки та внесли зміни до Програми розвитку охорони здоров’я населення м.Первомайський на вторинному рівні на період 2021-2022 роки, додавши прогнозовану суму у розмірі 83 тис.грн на оплату здавання донорами крові.

Були внесені доповнення до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг та на віддалених робочих місцях Центру у селах Грушине та Ржавчик. Тепер тут можна отримати послугу «Взяття на облік для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю».

Важливим питанням було прийняття стратегії розвитку закладів загальної середньої освіти та  рішення про утворення молодіжної ради при Первомайській міській раді Харківської області. В громаді буде утворена ініціативна група з підготовки та проведення рейтингового голосування до складу молодіжної ради.

Депутатський корпус схвалив  участь у обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» проєкту «Фестиваль «Олексіївська фортеця» – драйвер розвитку туризму Первомайщини» та делегував представників до спільної робочої групи зі співробітництва територіальних громад.

Великий блок рішень було прийнято у сфері земельних та майнових відносин: затверджені акти приймання – передачі майна спільної власності, передані матеріальні цінності реформованої Грушинської та Ржавчицької  сільських рад на баланс бюджетних  установ та комунальних підприємств та ін.

Депутати міської ради звернулись до Верховної Ради України щодо прийнятого Закону України "Про народовладдя через всеукраїнський референдум". В зверненні йшлося про  розробку та прийняття  закону про місцевий референдум, який дозволить людям вирішувати важливі питання у своїх громадах.

Альбом: Сьогодні відбулось пленарне засідання  6 сесії міської ради 8 скликання
Дата публікації: 16:32 23.02.2021