Відбувся міні-ярмарок вакансій
Відбувся міні-ярмарок вакансій

Відбувся міні-ярмарок вакансій

Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

 З метою укомплектування вакансій, 28 квітня  Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості взяла участь в міні-ярмарку вакансій під потребу АТ «СВІТЛО ШАХТАРЯ» у режимі онлайн.

 На захід були запрошені 12 безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та відповідають вимогам, заявленим у вакансіях. Представник роботодавця ознайомив безробітних  безпосередньо з  умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, вимогами до кандидатів на вакантні посади тощо. Шукачі роботи отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Для більш детальної інформації було надано контактні номери телефону відділу кадрів підприємства.

 Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних норм.

Переглядів: 506
Дата публікації: 10:46 29.04.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>