Пасхальний куліч здавна був особливим хлібом і вважався чудовим подарунком. Його випікали з вірою в душі й дарували з любов’ю до ближнього. Сама з такими світлими і добрими помислами та щирою вдячністю за роботу з наведення ладу керівники громади дарували напередодні світлого свята Великодня кулічі місцевого виробника кондитерських смаколиків Олександра Ткаленко ФОП «Денис».

Даруючи кожному з робітників цей символічний хліб, заступник міського голови Ніна Харченко від міського голови Миколи Бакшеєва  та себе особисто щиро дякувала за плідну працю. Адже робота саме цих людей є тяжкою та часто непоміченою для жителів міста. Бо вони працюють не заради вдячності, а на результат. Вони просто виконують свою роботу, сумлінно перетворюючи мікрорайони міста на квітучий весняний пейзаж. Завдяки такій щоденній кропіткій роботі кожного, сьогодні наша громада, не зважаючи на будь-які перепони та негаразди, реалізує все заплановане та впевнено  обирає путь  змін до кращого.

Дякуємо кожному жителю громади та кожному, хто працює в ній! Бажаємо всім напередодні найвеличнішого релігійного свята - Воскресіння Христового: здоров’я, добра, миру, віри, надії та любові!

Альбом: Працівники з благоустрою, які активно працювали по наведенню ладу у громаді до Великодніх та травневих свят, отримали смачні подарунки.
Дата публікації: 12:14 30.04.2021
Нові та оновлені сторінки
Зміни до паспорту 1216017 "Інша діяльність пов язана з експлуатацією об єктів житлово-комунального г   10.06.2021
Рука допомоги повертається   08.06.2021