Режим обмеженого доступу

Режим обмеженого доступу

Про роботу чергової сесії Первомайської міської ради

З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста  Первомайський , з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження міського голови від 12.03.2020 року №41 «Про запобігання поширення на території м. Первомайський коронавірусу COVID-19», розпорядження міського голови від 17.03.2020 року №43 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський Харківської області»,  протоколу  позачергового засідання  регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Харківської області  від 17.03.2020 року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Заборонити з 18 березня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб , крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування
  1. відвідування з присутністю більше 10 осіб об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у місті Первомайський  Харківської області, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності.

Виходячи з вищевказаного повідомляємо, що чергова сесія міської ради, яка відбудеться 26.03.2020 року, буде проведена в режимі обмеженого доступу, за участі виключно депутатів міської ради.

Первомайський міський голова                          Микола БАКШЕЄВ

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/185 | Переглядів: 406Дата публікації: 16:13 19.03.2020
Версія для слабо- зорих