Грандіозна туристична подія відбудеться восени на Харківщині - відроджений Фестиваль «Олексіївська фортеця» знов чекає гостей!

18 вересня 2021 року планується проведення фестивалю «Олексіївська фортеця», присвяченого 290-річчю будівництва Української оборонної лінії

На фестивалі:

• виставки крафтової продукції та мистецтва,

• козацькі розваги та богатирські ігри,

• куштування козацького кулешу з найбільшого в світі казана,

• концертна програма відомих українських гуртів та ансамблів

• нічна дискотека

і багато, що ви можете забажати для активного відпочинку.

Але перелік активностей цим не вичерпується:

• дитячі локації,

• квести,

• фітнес-майданчик,

• пізнавальні заходи та багато іншого.

Повний день активних розваг для відвідувачів гарантовано!

Для бажаючих приїхати заздалегідь та залишитись на ніч, передбачено облаштування наметового містечка та велопарковки.

Наступного дня, 19 вересня 2021 року, планується проведення осіннього етапу велотуру фортецями Слобожанщини #TourDeFort та відкриття офіційного туристичного веломаршруту протяжністю 400 км, який пролягає через всі десять фортець Української оборонної лінії, що збереглися до наших часів.

Фестиваль відбудеться усередині Олексіївської фортеці в місті Первомайський на Харківщині.

З тих часів добре збереглися земляні насипи з бастіонами та рвами. Площа укріплення – біля 7 га.

Довідково, Олексіївська фортеця - одна з 18-ти фортифікаційних споруд Української оборонної лінії, створеної у XVIII ст. для оборони від нападів з півдня. Фортеця розташована на території Первомайської громади – одна із туристичних родзинок Первомайщини.

Слідкуйте за новинами!

Переглядів: 1900