Первомайський міськрайонний відділ філії державної установи «Центр пробації» інформує
Первомайський міськрайонний  відділ філії державної установи «Центр пробації» інформує

Первомайський міськрайонний відділ філії державної установи «Центр пробації» інформує

Про соціальні послуги служби зайнятості

06липня 2021 року відбулася зустріч  начальника відділу активної підтримки безробітних  Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного з засудженими  до покарань не пов’язаних з позбавленням волі в Первомайському міськрайонному  відділі філії державної установи «Центр пробації»

У ході зустрічі присутніх було ознайомлено з усіма соціальними  послугами служби зайнятості, надано поради щодо шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар’єри. Акцентувалась увага на можливості проходження професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації в Харківському ЦПТО та інших навчальних закладах Державної служби зайнятості, що здійснюють професійне навчання за робітничими професіями.

Успіх повернення підоблікових до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. Тому у цьому плані важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота, яку спільно проводять фахівці органів пробації та служби зайнятості.

Переглядів: 311
Дата публікації: 08:06 07.07.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>