06липня 2021 року відбулася зустріч начальника відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного з засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі в Первомайському міськрайонному відділі філії державної установи «Центр пробації»
У ході зустрічі присутніх було ознайомлено з усіма соціальними послугами служби зайнятості, надано поради щодо шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар’єри. Акцентувалась увага на можливості проходження професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації в Харківському ЦПТО та інших навчальних закладах Державної служби зайнятості, що здійснюють професійне навчання за робітничими професіями.
Успіх повернення підоблікових до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. Тому у цьому плані важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота, яку спільно проводять фахівці органів пробації та служби зайнятості.