Міський голова Микола Бакшеєв взяв участь у засіданні обласного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду
Міський голова Микола Бакшеєв взяв участь у засіданні обласного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду

Міський голова Микола Бакшеєв взяв участь у засіданні обласного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду

Захід пройшов 13 липня у Харківській ОДА

Сьогодні на черговому засіданні обласного штабу з підготовки  господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період - 2021/2022 обговорили  актуальні питання підготовки до опалювального сезону  в Лозівському районі.

Від Первомайської міської територіальної громади були присутні міський голова Микола Бакшеєв та директор ПКП «Тепломережі» Михайло Черняк.

Засідання обласного штабу відбуваються в два етапи. Протягом липня проводитиметься перший етап, на якому розглядають стан підготовки в районах і територіальних громадах, а у вересні планується підбити підсумки цієї роботи.

За матеріалами https://kharkivoda.gov.ua/news/

Переглядів: 437
Дата публікації: 15:08 13.07.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>