З Днем Національної гвардії України!

З Днем Національної гвардії України!

Шановні земляки! 26 березня в Україні відзначається День Національної гвардії України. Це свято було встановлено Указом Президента «…враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку»

Шостий рік поспіль Україна визначає Днем Національної гвардії України. За цей час доля неодноразово випробовувала українських військовослужбовців на міцність. Але вони з гідністю несуть свій обов’язок та мужньо захищають територіальну цілісність рідної держави.

Щиро вітаємо наших земляків, для яких служба в лавах Національної гвардії стала справою честі та обов’язку перед Батьківщиною!

У день професійного свята бажаємо міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, витримки, добробуту, миру!

Слава Національній гвардії України!

Вічна пам'ять загиблим! Слава живим!

Слава Україні!

З повагою,

Міський голова                                                                                 Микола БАКШЕЄВ

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/212 | Переглядів: 100Дата публікації: 09:14 26.03.2020