Технічне озброєння міста у 2015 році мало вкрай зношений стан. Наймолодша техніка була 1993 р. випуску, та залишилась місту у спадок від ліквідованого Хімпрома. Місто мало лише один сміттєвоз, на один виїзд якого в гідравліку доливали 20 літрову каністру масла. Часто виникали ситуації, коли двірникам приходилось в ручну вибирати сміття з баків та навантажувати на трактор. Протягом останніх 5 років було придбано 6 одиниць самохідної техніки, 3 одиниці прицепної і навісне обладнання до нього. Зараз ця техніка працює на забезпечення життєдіяльності жителів громади.
До 30-річчя Незалежності України #Наша_Незалежність #Марафон_30