Відновлено роботу за допомогою «Кейсу «Мобільний офіс»!
Відновлено роботу за допомогою «Кейсу «Мобільний офіс»!

Відновлено роботу за допомогою «Кейсу «Мобільний офіс»!

Для забезпечення доступності мешканців Первомайської громади Харківської області щодо отримання адміністративних послуг відновлена робота мобільного віддаленого робочого місця для роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський зі спеціальною валізою «Кейс “Мобільний Офіс”».

«Кейс “Мобільний Офіс”» – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.

Послуги за допомогою «Кейсу “Мобільний Офіс”» мають можливість отримати мешканці громади з інвалідністю, хворі, що за станом здоров’я не мають можливості самостійно пересуватись, хворі які перебувають на стаціонарному лікування у КНП «Первомайській центральній районній лікарні» та люди похилого віку від 80 років.

Обслуговування громадян з використанням «Кейсу “Мобільний Офіс”» здійснюється щовівторка з 09 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв.

Подати заявку можна:

- за телефоном: 05748 34103;

- на електронну адресу: tsnap.pervom@ukr.net;

- письмово звернутись до Центру надання адміністративних послуг м.Первомайський за адресою: Харківська область, місто Первомайський, проспект 40 років Перемоги 1, кабінет №8.

При поданні заявки обов’язково повідомляються: прізвище, ім’я, по батькові заявника, паспортні дані, назву адміністративної послуги, яку необхідно надати та спосіб отримання результату надання адміністративної послуги.

#ВсеБудеЦНАП

#ЦНАП_Первомайський

 

Переглядів: 95
Дата публікації: 11:44 16.09.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП Первомайська центральн   21.10.2021
Кількість запитів за вересень 2021 року   21.10.2021
Зупинимось в Ізюмському лісі!   12.10.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   08.10.2021
Проєкт рішення Первомайської міської ради "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за ма   04.10.2021
ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Первомайської міської    04.10.2021
До уваги громадян Первомайської міської територіальної громади, що перебувають на квартирному обліку   04.10.2021
Інформація про приватизацію обєкта комунальної власності - комплексу будівель та споруд разом з груп   01.10.2021
Оголошення про перереєстрацію квартирної черги для одержання жилих приміщень   01.10.2021
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами   30.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>