Відновлено роботу за допомогою «Кейсу «Мобільний офіс»!
Відновлено роботу за допомогою «Кейсу «Мобільний офіс»!

Відновлено роботу за допомогою «Кейсу «Мобільний офіс»!

Для забезпечення доступності мешканців Первомайської громади Харківської області щодо отримання адміністративних послуг відновлена робота мобільного віддаленого робочого місця для роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський зі спеціальною валізою «Кейс “Мобільний Офіс”».

«Кейс “Мобільний Офіс”» – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.

Послуги за допомогою «Кейсу “Мобільний Офіс”» мають можливість отримати мешканці громади з інвалідністю, хворі, що за станом здоров’я не мають можливості самостійно пересуватись, хворі які перебувають на стаціонарному лікування у КНП «Первомайській центральній районній лікарні» та люди похилого віку від 80 років.

Обслуговування громадян з використанням «Кейсу “Мобільний Офіс”» здійснюється щовівторка з 09 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв.

Подати заявку можна:

- за телефоном: 05748 34103;

- на електронну адресу: tsnap.pervom@ukr.net;

- письмово звернутись до Центру надання адміністративних послуг м.Первомайський за адресою: Харківська область, місто Первомайський, проспект 40 років Перемоги 1, кабінет №8.

При поданні заявки обов’язково повідомляються: прізвище, ім’я, по батькові заявника, паспортні дані, назву адміністративної послуги, яку необхідно надати та спосіб отримання результату надання адміністративної послуги.

#ВсеБудеЦНАП

#ЦНАП_Первомайський

 

Переглядів: 275
Дата публікації: 11:44 16.09.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі : «Чверть задня курчат бройлерів замороже   20.01.2023
Кількість запитів за грудень 2022 року   12.01.2023
Перелік розпоряджень міського голови з основної діяльності, виданих у 2022 році   12.01.2023
Оголошення аукціону з оренди нежитлового приміщення загальною площею 17,24 кв.м., розташованого за а   28.12.2022
Оголошення аукціону з оренди нежитлової будівлі загальною площею 68,7 кв.м., з допоміжними будівлями   28.12.2022
«Довідник безбар’єрності»   28.12.2022
Інформаційно-просвітницька кампанія щодо прав та обов'язків внутрішньо переміщених осіб.   28.12.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного п   21.12.2022
Кількість запитів за листопад 2022 року   14.12.2022
Брошура «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям»   13.12.2022
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>